Przywołujemy lato nowościami w Mount Blanc!
Już 10 maja w naszym menu zagoszczą kolejne nowości! Pyszne desery lodowe, w 3 różnych smakach. Zapraszamy wszystkich do naszych kawiarni po letnie orzeźwienie.

Lato zbliża się wielkimi krokami. My już przywołujemy je pysznymi nowościami. W naszych kawiarniach od 10 maja pojawią się lodowe desery, w 3 różnych smakach, którym ciężko się oprzeć.

Pierwszy z nich, to mocno owocowy „Puchar sorbetowy mango”. Swoją słodycz zawdzięcza soczystym lodom sorbetowym o wyśmienitym smaku mango z marakują oraz bananowi. Całość otacza orzeźwiający sok pomarańczowy. To nie wszystko! Na szczycie naszego pucharu króluje puszysta bita śmietana udekorowana włoskim ciasteczkiem. Mmm... pyszności!

Lubisz słono słodki smak? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kolejny puchar o nazwie "Słony Karmel" zachwyci każdego fana belgijskiej czekolady! Lody o smaku wanilii i słonego karmelu, mrożona belgijska czekolada mleczna i bita śmietana. Deser, które nie sposób się oprzeć, prawda?

W naszych nowościach nie mogło zabraknąć truskawek! Przecież to właśnie one najbardziej kojarzą się z wakacjami. Właśnie dlatego, ostatni deser, to "Puchar truskawkowy". Połączenie jogurtu naturalnego z świeżymi truskawkami, sorbetem i lodami o tym samym, owocowym smaku oraz słodkim bananem. Zdrowy, kuszący i oczywiście smaczny.

Nasze lodowe nowości, to różnorodność smaków. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie!

Lista pijalni