Pyszne czekoladki na Dzień Babci
Babcia… babunia, babulka, babusia…. Jakby ją nie nazwać zawsze kochana, kojarząca się dzieciom z długimi zimowymi wieczorami spędzonymi razem na zabawie, pichceniu w kuchni pysznych obiadków i wspólnym pieczeniem ciasteczek, malowaniem farbami, długimi spacerami, czy innymi wspólnymi zajęciami.

 

Tak było dawniej i tak jest teraz, ale czas jednak nie stoi w miejscu i współczesne babcie posiadają najnowocześniejsze telefony komórkowe, tablety, posługują się internetem, niejednokrotnie imponując swoim wnukom, gdy pokazują im wirtualny świat.

O takich babciach zawsze pamiętamy, zwłaszcza gdy nadchodzi ten jeden jedyny dzień w roku, gdy obchodzą one swoje święto. Ten dzień powinien być wyjątkowy i zgromadzić wokół babci wszystkich wnuków.
A jeśli mowa już o Dniu Babci nie można zatem nie pomyśleć o jakimś wyjątkowym upominku. Wyjątkowym, tak jak wyjątkowe są nasze babcie, którym chcemy dać wszystko co najlepsze by podziękować im za trud opieki nad nami, za ich dobre serce i ciepłe słowa.

Z pomocą przychodzą nam wyjątkowe kolekcje najlepszych belgijskich czekoladek, które oferuje nam Mount Blanc.
Oto nasze 4 wyjątkowe, czekoladowe propozycje na dzień babci:

 1. Diamond no. 2 Pearls
  Wyjątkowa kolekcja Diamond, skrywająca w swym wnętrzu to co najlepsze: wyjątkowe perły oblane przepyszną mleczną, deserową czy białą, belgijską czekoladą, otulone eleganckimi, czarnymi babeczkami. Czekoladą najlepszą z najlepszych, rozpływającą się w ustach i spełniającą najskrytsze słodkie marzenia naszych babć. Sama bombonierka zaskakuje formą. Nawiązuje nazwą i kształtem do jednego z najcenniejszych kamieni świata – do diamentu. Stworzona została ona bowiem w kształcie sześciokąta i opatrzona okienkiem, które od pierwszego wejrzenia odkrywa swą bogatą zawartość. Właśnie te czekoladki na dzień babci to idealny prezent by wyrazić nasze uczucia do nich i z pewnością będzie to wspaniały prezent dla ukochanych babć.  
 2. Czerwone serce Luxury z pralinkami
  Czerwona bombonierka w kształcie serca wyraża ogrom miłości, którą darzymy nasze babcie. Z pewnością będzie to trafiony prezent z okazji ich święta. Bombonierka wypełniona jest przepysznymi pralinkami i perłami wypełnionymi najsmakowitszymi nadzieniami, otulonymi przepyszną belgijską czekoladą.
 3. Magnificet
  Nietypowa, a przez to wyjątkowa bombonierka w kształcie trójkąta, skrywająca w swym wnętrzu mix belgijskich pralinek. Wśród nich oprócz tych klasycznych czekoladek wypełnionych nadzieniami owocowymi, karmelowymi, czy też nadzieniami ganache, znalazły się też takie, których wnętrze kryje nadzienia z dodatkiem alkoholu. Taki pyszny, czekoladowy upominek jest idealny na długie zimowe wieczory, a gdy sięgną po kolejną pralinkę będzie przypominał babciom, że wnuki o nich pamiętają.
 4. Torebka, buciki
  Dla nowoczesnej, przebojowej babci warto pomyśleć o oryginalnym czekoladowym prezencie. Każdą kobietę cieszą nowe buty, czy też nowa torebka. Właśnie w tym roku sprawmy naszym babciom radość i sprezentujmy im to co kobiety lubią najbardziej. Belgijska czekolada, z której wykonane są te przysmaki z pewnością sprawią im ogromną radość. 
Czekoladki na Dzień Babci to idealny prezent by wyrazić uczucia wnuków do ich ukochanych babć. Z pewnością będzie to wspaniały i trafiony prezent.