Mount Blanc na RemaDays Warsaw 2018!
Już 7 lutego startują RemaDays! Jedne z największych targów reklamy na świecie! W dniach 07-09 lutego 2018 zapraszamy serdecznie na Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays. My też tam będziemy! Na stoisku Mount Blanc zaprezentujemy nową kolekcję wielkanocnych zestawów z belgijskimi pralinkami oraz różne możliwości personalizacji bombonierek dla firm. Zwiedzający Targi będą mieli również okazję skosztować naszych wyśmienitych pralin.

Wszystkich, którzy poszukują wyjątkowych, personalizowanych zestawów czekoladowych na wyjątkowe okazje, zapraszamy na nasze stoisko nr F/L24. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać odpowiedni upominek dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Na targach zaprezentujemy najnowszą kolekcję wielkanocną oraz następujące możliwości personalizacji naszych zestawów prezentowych:

  • Laserowy grawer - jedna z najtrwalszych metod znakowania produktów. Wykonujemy go na drewnianych szkatułkach i innych wybranych rodzajach bombonierek. Za pomocą grawera umieszczamy na bombonierkach logo firmy, życzenia okolicznościowe lub inny dowolny wzór graficzny.
  • Obwoluta – indywidualnie projektowana i stylowa oprawa bombonierki. Wykonujemy ją w dowolnym kształcie. Idealnie sprawdza się jako rodzaj personalizacji dla zestawów, w przypadku których nie można wykonać nadruku bezpośrednio na opakowaniu.
  • Naklejki – wykonujemy personalizowane naklejki w dowolnym kształcie i rozmiarze.
  • Wstążki – w jednym z kilkunastu dostępnych kolorów. Nadruk na wstążce wykonywany jest folią w dowolnym kolorze.
  • Bileciki – w dowolnym kształcie, z indywidualnymi życzeniami wraz z logo firmy. Taki bilecik mocujemy do wstążki lub wkładamy do wnętrza bombonierki.
  • Kolorowy nadruk UV – który nadaje bombonierkom indywidualnego charakteru. Drukujemy nawet najbardziej skomplikowane wzory lub zdjęcia również na nieregularnych powierzchniach.

Bądźcie tam razem z nami! Zapraszamy!