Słodka kolekcja na Dzień Dziecka
Kolorowe nadruki, zabawne wzory i słodkie, kuszące wnętrze. Zobaczcie naszą nową kolekcję bombonierek zaprojektowanych z myślą o święcie wszystkich dzieci!

1 czerwca, to wyjątkowa okazja, aby wywołać słodki uśmiech na twarzy twojego dziecka. Jak to zrobić? Banalnie prosto! Przecież nikt nie oprze się pysznej, belgijskiej czekoladzie, a szczególnie dzieci…

Już samo projektowanie kolekcji na dzień dziecka wywoływało uśmiech na twarzy naszego działu graficznego. Wszystko, dlatego że, to pozytywne święto pełne uśmiechu, radości i beztroskiej zabawy. Przygotowane przez nas pudełeczka zachwycają nie tylko czekoladowymi łakociami, ale również kolorowymi wieczkami z nadrukami, które przypadną do gustu każdemu dziecku. Wyróżniliśmy zestawy prezentowe zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Każdy z nich z uroczą, tematyczną dedykacją "Księżniczka Tatusia", "Super Syn", "Dla kochanej córeczki" i wiele innych.

Oprócz gotowych wzorów nie mogło zabraknąć również personalizowanych bombonierek. Dla wszystkich, którzy szukają niepowtarzalnego prezentu, polecamy pudełeczka z możliwością nadruku własnych życzeń lub imienia obdarowywanego dziecka.

Ale to nie wszystko. Podczas tak wyjątkowej okazji nie mogło zabraknąć również uwielbianych przez Was czekoladowych figurek. W naszym sklepie królują czekoladowe buźki z zabawnymi minkami, eleganckie buciki dla każdej damy, słodkie tulipany oraz to, co chłopcy uwielbiają, czyli czekoladowe smartphony, tablety i kontrolery do konsoli.

Belgijskie praliny i czekoladowe figurki, to sprawdzony prezent z okazji tego wyjątkowego święta, który wywoła uśmiech na każdej dziecięcej twarzy.

Zobacz produkty