Słodkie prezenty na Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela to idealna okazja, aby obdarować ulubionego wychowawcę słodkim prezentem i podziękować za trud włożony w przekazywanie wiedzy. Jaki czekoladowy zestaw wybrać? Podpowiadamy!

14 października to jedna z niewielu okazji w roku szkolnym, kiedy uczniowie składają swoim nauczycielom podziękowania za ich niełatwą pracę. Pomysłów na upominek w tym szczególnym dniu jest wiele. Jednak to właśnie czekoladki są z pewnością najbardziej uniwersalnym, a przede wszystkim najsmaczniejszym prezentem.

Prezent na Dzień Nauczyciela wcale nie musi być drogi. Liczy się słodki, miły gest, który wyrazi więcej niż tysiąc słów. W tej roli idealnie sprawdzi się przepyszna belgijska czekolada, która umili nauczycielom niejedną chwilę i pomoże się zrelaksować po ciężkim dniu zajęć lekcyjnych.

Nasza oferta wzbogaciła się o nową linię bombonierek zaprojektowanych specjalnie z okazji zbliżającego się święta. Pełne wdzięku pudełeczka typu Ballotine, Box, Premium, Finesse zostały udekorowane nadrukami, które przypadną do gustu każdego z nauczycieli. Na ich wieczkach pojawiły się kolorowe obrazki ze szkolnymi atrybutami lub kwiatami. Znajdują się na nich również miłe dedykacje i życzenia jak np. “Słodkiego Dnia Nauczyciela”.

Jednak to nie opakowania grają tu główną rolę. W każdym z nich kryje się zestaw wyśmienitych belgijskich pralinek oblanych wysokiej jakości czekoladą, pod którą kryją się różnorodne nadzienia zarówno owocowe, jak i kawowe, marcepanowe, karmelowe, orzechowe. Dzięki temu, każdy znajdzie smak idealny dla siebie.

Jest wiele prezentów, które można podarować z okazji Dnia Nauczyciela. Jednak to czekoladki są z pewnością najbardziej uniwersalnym i najsmaczniejszym upominkiem.