Słodkie prezenty na Dzień Ojca!
Już 23 czerwca Dzień Ojca! To idealna okazja, aby podarować Tacie słodki upominek. Co wybrać na tę wyjątkową okazję? Podpowiadamy!

​Już na samym początku lata obchodzimy bardzo ważne święto. Dzień naszych kochanych ojców. Z tej okazji przygotowaliśmy elegancką kolekcję bombonier, które wywołają uśmiech na twarzy każdego mężczyzny.

Nasze nowe zestawy zaprojektowane z myślą o wszystkich ukochanych tatach, to mix najróżniejszych kolorów i wzorów. Na pudełeczkach Premium, Vintage, Box, uroczych balotynkach i solidnych drewnianych szkatułkach pojawiły się eleganckie wzory, wzruszające i wywołujące uśmiech teksty. Wśród dostępnych nadruków znajdują się również takie z możliwością personalizacji. Indywidualny tekst lub życzenia na pudełeczku zaskoczą każdego.

Wewnątrz tych dopracowanych w każdym szczególe bombonierek znajdziecie uwielbiane przez wszystkich belgijskie praliny. Do wyboru ponad 100 różnych smaków. Każda z tych małych dzieł sztuki oblana jest mleczną, białą lub deserową czekoladą, pod której warstwą kryją się wyśmienite nadzienia. Z likierami, kawowe, owocowe, marcepanowe... wybór jest ogromny.

Na koniec coś dla fanów nietypowych upominków – zaskakujące kształtem, czekoladowe figurki w najróżniejszych formach. Z okazji Dnia Ojca w szczególności polecamy smakowite karty kredytowe, przepyszne kontrolery do gry, wyśmienite smartphony i tablety. Taki prezent to gwarancja uśmiechu na każdej twarzy.

Wysokiej jakości belgijska czekolada, to idealny prezent z okazji Dnia Ojca. Złóżcie słodkie życzenia w tym wyjątkowym dniu.