Słodkie prezenty urodzinowe!
Eleganckie bombonierki, wyśmienite belgijskie pralinki, słodkie życzenia i nadruki w kształcie baloników, tortów i świeczek. Tak! To nowa kolekcja urodzinowa.

Czekolada, to sprawdzony prezent na każdą okazję. Podziękowania, przeprosiny, święta, a w szczególności urodziny i imieniny. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy kolekcję bombonierek, które przypadną do gustu każdego solenizanta.

Na początek eleganckie szkatułki Decor i Smooth. Jasne skrzyneczki wykonane z naturalnego drewna. Każda z nich ozdobiona kolorowym nadrukiem urodzinowym lub imieninowym. Tego typu opakowanie sprawdzi się świetnie nawet po zjedzeniu wszystkich przepysznych pralinek. Można w nim śmiało przechowywać biżuterie, czy też drobne pamiątki. Praktyczny, elegancki i pyszny prezent na wyjątkową okazję.

Następnie, wśród naszych nowości pojawiły się klasyczne bombonierki Premium. Białe pudełeczka z wieczkiem ozdobionym balonikami oraz życzeniami „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin”. Klasyczne, a zarazem gustowne prezenty dla wyjątkowej osoby.

Nie mogło zabraknąć również zachwycających bombonierek Box w trzech wersjach kolorystycznych: srebrna, biała i niebieska. Wieczko każdej z nich zdobi subtelny nadruk oraz życzenia lub miejsce na Twój własny tekst.

Na koniec drobny, słodki gest, który ucieszy każdego. Urocze pudełeczka Cube, ozdobione nadrukami w klimacie urodzinowym, które skrywają w swoim wnętrzu 4 przepyszne belgijskie pralinki.

Nasza nowa kolekcja urodzinowa, to mix najróżniejszych bombonierek i wzorów wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Złóż słodkie życzenia w tym szczególnym dniu!

Zobacz produkty