Słodkie prezenty z okazji Dnia Mamy!
Już 26 maja słodki Dzień Mamy! Właśnie dlatego, przygotowaliśmy niepowtarzalną kolekcję, która sprawdzi się świetnie, jako prezent na tę wyjątkową okazję.

W naszych salonach stacjonarnych oraz sklepie online pojawiła się nowa kolekcja bombonier zaprojektowanych specjalnie z myślą o wszystkich mamach. To mix najróżniejszych kształtów, kolorów i wzorów. Wybór jest ogromny. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od klasycznych pudełeczek Premium i zamykanych na magnes Finesse, przez krągłe Vintage, drewniane Decore i Smooth po zachwycające Boxy w najróżniejszych rozmiarach. Wieczko każdej z nich ozdobione jest starannie zaprojektowanym wzorem, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wśród nich znajdują się nadruki z możliwością personalizacji. Na życzenie klienta nadrukujemy na bombonierce dowolny tekst, grafikę lub zdjęcie. Z przyjemnością stworzymy niepowtarzalny zestaw prezentowy, który wyraża więcej niż 1000 słów.

Jednak nie opakowanie jest tu najważniejsze. To na co czeka każdy skrywa się w środku. Wszystkie z tych eleganckich bombonierek wypełnione są zestawem pralin wykonanych z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Pod nią kryją się przeróżne nadzienia. Posiadamy w naszej ofercie ponad 100 różnych połączeń smakowych.

Oprócz zestawów pralin polecamy też przepyszne tafle czekoladowe urozmaicone owocami lub aromatycznimi przyprawami, figurki czekoladowe w najróżniejszych kształtach, trufle i owoce w czekoladzie.

Czekolada, to wspaniały upominek z okazji Dnia Mamy. Podaruj jej słodkie chwile w tym wyjątkowym dniu.