Słodkie, świąteczne nowości!
Nowość! Podłużne, eleganckie pudełeczka w kolorze zielonym i czerwonym, wypełnione wyśmienitymi belgijskimi pralinami. Przedstawiamy nową kolekcję Elegance Delights.

Wraz z nowym katalogiem bożonarodzeniowym, prezentujemy Państwu nasze nowości. Wśród nich coś, co zachwyca niepowtarzalnym wyglądem oraz smakiem ukrytych wewnątrz pralin. Bombonierki Elegance Delights red&green.

To, co widzimy na pierwszy rzut oka, to niebanalne pudełeczko w zielonym lub czerwonym kolorze, przełamane białym nadrukiem z gwiazdkami i napisem „Christmas Delights". Ta wyjątkowa bombonierka wyróżnia się na tle innych. Wszystko dzięki wyjątkowemu wieczku. Uchyla ono rąbek słodkiej tajemnicy, ponieważ odsłania część zawartości przez przezroczyste okienka w kształcie choinek, gwiazdek i bombek. W środku bombonierki znajduje się to, co najlepsze! Wnętrze skrywa wyśmienite praliny oblane przepyszną belgijską czekoladą. Każda o innym, niepowtarzalnym smaku i starannie dopracowanym kształcie. Wśród nich świąteczne pralinki w kształcie mikołaja, renifera, choinki, bałwanka i prezencików.

Bombonierki z kolekcji Elegance Delights, to wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Sprawdzą się również świetnie jako świąteczny upominek firmowy. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk istnieje możliwości nadrukowania wybranego logo lub indywidualnego projektu.

Polecamy!