Słodkie Walentynki
Wyraź uczucia w słodki sposób. Podaruj ukochanej osobie jeden z naszych nowych zestawów Walentynkowych wypełniony wyśmienitymi belgijskimi pralinami.

Zbliżają się Walentynki. Wyjątkowe święto wszystkich zakochanych. To również wspaniała okazja, aby wyrazić swoje najskrytsze uczucia. Jak to zrobić? Najlepiej na słodko!

14 lutego do wspaniały dzień, pełen miłości, radości i uśmiechu. Właśnie dlatego, w przygotowanie nowej kolekcji Walentynkowej włożyliśmy całe nasze serce. Tak postała nowa linia bombonier, które zdobią urocze wzory z serduszkami i wzruszającymi dedykacjami. Balotynki, krągłe Vintage, zachwycające Box, klasyczne Premium i wiele innych. Każda z nich wypełniona jest starannie dobranym zestawem belgijskich słodkości. Oprócz pralinek całorocznych w tych wyjątkowych zestawach nie mogło zabraknąć również czekoladek w kształcie serduszek.

Nowa kolekcja walentynkowych zestawów robi wrażenie już na pierwszy rzut oka. Jednak to jeszcze nie wszystko! Oprócz dobrze Wam znanych bombonierek pojawiło się również kilka nowości. Wśród nich eleganckie woreczki wypełnione po brzegi pralinkami w kształcie serduszek. Każda z nich pod warstwą deserowej lub mlecznej czekolady skrywa przepyszne nadzienie marcepanowe.

Dodatkowo nasz dział z figurami powiększył się o nowe formy. Zestaw z modną torebką i bucikiem, serduszkami i literkami układającymi się w napis "LOVE". Wszystko to wykonane w całości z wyśmienitej, belgijskiej czekolady.

Walentynki to wyjątkowa okazja, aby obdarować ukochaną osobę słodkim upominkiem. W tym dniu do szczęścia potrzeba miłości i odrobiny czekoladowej słodkości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową kolekcją, która wyraża więcej niż tysiąc słów.

Zobacz produkty