Mount Blanc w ogólnopolskiej akcji Stylowych Zakupów
Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc po raz kolejny biorą udział w ogólnopolskiej akcji Stylowe Zakupy! Baw się razem z nami i zgarnij zniżki na zakupy!

Przed nami ogólnopolska akcja Stylowe Zakupy! My też bierzemy w niej udział. Akcja Promocyjna umożliwia czytelnikom magazynów Twój Styl i SHOW skorzystanie z rabatów na podstawie Kuponów Rabatowych, które są zamieszczone w kwietniowym (04/2018) wydaniu magazynu „Twój STYL” (w sprzedaży od 15.03) oraz w dwutygodniku „SHOW” (7/2018; wsprzedaży od 3.04). Szczegóły akcji dostępne są na stronie internetowej: styl.pl.

Zasady udzielania rabatu
1. Okres obowiązywania rabatu wskazany jest na kuponie: 05 -07 kwietnia 2018 r.
2. Rabat udzielany jest po okazaniu przy zakupach Kuponu Rabatowego z logo marki Mount Blanc. Klient nie musi mieć przy sobie całego magazynu z kuponami.
3. Kupon uprawnia do rabatu w wysokości 20% na cały asortyment Pijalni.
4. Kupon rabatowy uprawnia do jednorazowego zakupu. 5. Rabat wynikający z Kuponu Rabatowego nie łączy się z innymi promocjami i nie kumuluje się z innymi zniżkami.

Dodatkowo na kuponie znajdą Państwo kod rabatowy (kod: TWOJSTYL2018), który uprawnia do rabatu w wysokości 20% na cały asortyment w sklepie online www.mountblanc.pl . Okres obowiązywania rabatu wskazany jest na kuponie (5-10 kwietnia 2018r.) Zapraszamy do naszych Pijalni Czekolady i Kawy oraz do sklepu online na Stylowe Zakupy!

Listę Pijalni Czekolady i Kawy znajdą Państwo tutaj.