Świąteczna oferta dla firm
Już jest! Oferta bożonarodzeniowa dla firm. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z nowym katalogiem, w którym prezentujemy aktualną kolekcję świątecznych, firmowych zestawów z możliwością personalizacji.

Z myślą o przyszłych partnerach biznesowych oraz naszych stałych Klientach, już teraz udostępniliśmy nasz nowy katalog świąteczny. Wiemy, że preferują Państwo zakup firmowych upominków ze znacznym wyprzedzeniem, aby w późniejszym czasie móc cieszyć się w pełni tym wyjątkowym świętem. Po dokładnej analizie aktualnych trendów stworzyliśmy limitowaną serię bombonierek wypełnionych wyśmienitymi, belgijskimi pralinami. Każda z nich z istotną dla firm możliwością personalizacji.

W naszym nowym katalogu prezentujemy Państwu nasze limitowane, bożonarodzeniowe kolekcje. Każda z bombonierek udekorowana świątecznym wzorem z możliwością personalizacji. Z ogromną przyjemnością, każdy z tych zestawów dopasujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Logo firmy, własny tekst, wybrane zdjęcie lub grafika. To wszystko jest możliwe dzięki oferowanym przez nas metodom personalizacji: grawer, obwoluta, naklejka, bilecik, nadruk lub wstążka z logo. Wybór jest ogromny.

Niepowtarzalne, eleganckie opakowanie z Państwa logo jest ważne, jednak to, co najlepsze kryje się wewnątrz. W środku każdego z tych zestawów znajdują się wyśmienite belgijskie praliny z kolekcji świątecznej oraz całorocznej. Każda z nich to niepowtarzalne połączenie smaków.

Oprócz nowej kolekcji bombonier, w naszej świątecznej ofercie pojawiły się również eleganckie woreczki ozdobne wypełnione przepysznymi łakociami. Wśród nich wyjątkowe perły Perła Crème brûlée i Perła Marc de Champagne, migdały oraz ziarna kawy w czekoladzie.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe zestawy prezentowe zapakowane w eleganckie torby i ozdobne pudełka przewiązane świąteczną wstążką.

Nasz katalog został stworzony z myślą o różnych możliwościach personalizacji. Nasi doradcy pomogą wybrać Państwu upominek do budżetu i okazji, a zespół projektowy przygotuję indywidualną wizualizację. Nasi graficy stworzą dla Państwa najpiękniejsze i niepowtarzalne grawery, nadruki, bileciki i naklejki. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby, ponieważ praliny Mount Blanc to gwarancja najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem.

Katalog świąteczny


​Przygotuj się już teraz na sezon Świąteczny. Złóż zamówienie wcześniej i skorzystaj ze specjalnego rabatu -20%.

Sprawdź