Nowa kolekcja na Walentynki
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Panowie rezerwują stoliki w najlepszych restauracjach, a kobiety szykują zniewalające kreację i umawiają wizyty u fryzjera. To wyjątkowy dzień. Okazja, w której przede wszystkim liczy się wspólnie spędzony czas. Jednak oprócz romantycznych chwil warto podarować ukochanej osobie coś jeszcze. Najlepiej na tę okazję sprawdzi się mały, słodki upominek.

Tak jak wspominaliśmy, 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Z tej właśnie okazji postanowiliśmy przygotować dla Was coś równie wyjątkowego. Walentynkową kolekcję bombonierek, która osłodzi i rozgrzeje nie jedno serce w ten zimowy dzień.

Nowa kolekcja walentynkowa to mix dobrze znanych Wam zestawów, w nowej romantycznej odsłonie. Zaczynając od uwielbianych przez Was drewnianych pudełeczek Smooth i Decor po te najbardziej eleganckie i klasyczne z linii Premium, Vintage i Finess. Nie mogło również zabraknąć najbardziej kuszących bombonierek z naszej oferty. Mowa tutaj o pudełeczkach Elegance i Secret, które przez wycięte w wieczku okienka zdradzają swoją słodką tajemnicę. Aż ciężko im się oprzeć.

Lubicie zaskakiwać? Stawiacie na prezenty, które przywołują, wspomnienia? Mamy na to sposób! Zestawy z możliwością personalizacji! Bombonierka z Waszym wspólnym zdjęciem lub wyjątkowymi życzeniami zaskoczy każdego.

Ale to nie wszystko! Mount Blanc to nie tylko sklep internetowy z pysznymi belgijskimi czekoladkami. To również sieć Pijalni Czekolady. Idealne miejsce na walentynkową randkę! Menu w naszych pijalniach bogate jest w belgijską czekoladę pod każdą możliwą postacią. Znaleźć tu można czekoladę do picia na gorąco, na zimno, z lodami, z wykwintnymi alkoholami, marcepanem i innymi oryginalnymi dodatkami. W naszych lokalach każdy łasuch znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Zobacz produkty