Wielkanocne figurki
​Słodkie upominki w postaci zestawów wypełnionych genialną belgijską czekoladą. Urocze balotynki, klasyczne opakowania, a także drewniane szkatułki stworzone z myślą o Wielkanocy. Wiosenne mixy barw, piękne dekoracje, teksty, życzenia i nadruki. Uwielbiana i od wieków doceniana na całym świecie czekolada, doskonała jako świąteczny prezent.

Święta Wielkanocne to zdecydowanie wyjątkowy czas. Chwile, które spędzimy w rodzinnym gronie pragniemy zapamiętać do końca życia. Dlatego też podczas Wielkanocy chcemy podzielić się z najbliższymi czymś niezwykłym i pięknym. Marzymy, by podarowac im coś wspaniałęgo i niebanalnego. Czym może być takie coś? Już pokazujemy!

Tak jak wszyscy uwielbiamy czekoladę i nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie koszyczka wielkanocnego, w którym nie byłoby małych uroczych czekoladowych figurek. To właśnie z tego powodu zaprojektowaliśmy kolekcję zabawnych wielkanocnych czekoladek, które przyciągną wzrok każdego domownika i gościa, a także pięknie udekorują świąteczny stół. Baranki, zajączki, jajeczka, a także kurki. Wszystkie te kształty w magiczny sposób przyozdobią twoje święta i zachwycą smakiem. Szczególnie dzieci nie będą mogły oderwać oczu od małych czekoladowych śliczności.

Chcesz obdarować kogoś na święta i szukasz wykwintego oraz niepowtarzalnego prezentu? Pozwól, że zachwycimy ciebie i twoich bliskich ogromym wyborem eleganckich zestawów. Piękne opakowania w wiosennych kolorach i wielkanocnych motywach. W nich mix pyszna belgijska czekolada pełna przeróżnych dodatków i kombinacji smakowych. Oprócz klasycznych pralinek zestawy kryjące gustownie udekorowane czekoladowe tafle.  Każda z tych świątecznych propozycji to gwarancja wspaniałego smaku, powalającego wyglądu oraz co najważniejsze - zachwytu obdarowanej osoby. Do tego dochodzą także przepyszne wielkanocne figurki.

Czekoladowy upominek sprawdzi się doskonale na każdą okazję. Szczególnie również podczas tak długo wyczekiwanych świąt Wielkiej Nocy. Pozwól się skusić świetnym i eleganckim zestawom belgijskich czekoladek i spraw, by każde Wielkanocne spotkanie przyniosło niezapomnianą radość i cudowne chwile.