Zakochaj się w nowościach!
Pomimo tego, że za oknem trwa jeszcze zima, my przywołujemy wiosnę pysznymi nowościami! W tym sezonie zachwycać będziemy niezastąpioną belgijską czekoladą w każdej postaci, ale nie tylko! Wśród nowości pojawią się niepowtarzalne połączenia smaków, którym ciężko się oprzeć.

Na początek belgijska czekolada do picia w wyjątkowej odsłonie. Kusząca dawka słodyczy o smaku słonego karmelu, połączona z bitą śmietaną i chrupiącymi karmelowymi kuleczkami! Taki deser to nie lada gratka dla wielbicieli niebanalnych połączeń smakowych. Do wyboru mleczna i biała czekolada! A Ty, na którą się skusisz?

Następnie coś dla wielbicieli kawy. Przepyszne, kremowe latte o smaku słonego karmelu. Najwyższej jakości, aromatyczna kawa, delikatna mleczna pianka i przepyszne kuleczki słonego karmelu. Kompozycja, której nie można nie spróbować.

I na koniec herbata. Ale nie byle jaka! Owocowa herbata z różaną nutą, słodkie maliny i suszone owoce dzikiej róży. Całość ukoronowana soczystą mieszanką cytryny i pomarańczy! Czy może być coś lepszego?

Już dzisiaj premiera tych pysznych deserów, którym możecie cieszyć się przez najbliższe dwa miesiące! Każdy z nich jest wart tego, aby ulec pokusie… Zapraszamy Wszystkich serdecznie do naszych lokali i życzymy smacznego!