Zima pełna smaku
Za oknem mróz i śnieg. To znak, że nadszedł czas na rozgrzanie Was zimowymi nowościami. Co nowego dla Was przygotowaliśmy? Zobaczcie sami!

Zapach gorących pierników, co dopiero wyciągniętej z piekarnika szarlotki, smak soczystej śliwki i pomarańczy. To kilka z naszych inspiracji, dzięki którym dzisiaj prezentujemy Wam nasze nowe zimowe menu.

Na początek coś, co sprawdzi się świetnie po zimowym spacerze. Zmarznięci? Zapraszamy serdecznie do nas na nowe rozgrzewające herbaty. Pierwsza z nich, cytrynowa, z dodatkiem pomarańczy, kurkumy, imbiru i cynamonu. Już po kilku łyczkach lepsze samopoczucie gwarantowane. Kolejna zachwyci Was połączeniem konfitury pomarańczowej, przypraw korzennych i aromatycznego cynamonu. Na koniec coś dla fanów wiśni. Herbata stworzona z połączenia tych słodkich owoców, imbiru, pomarańczy i jabłka. Wszystkie 3 podane w dużych, eleganckich szklankach wraz z wyśmienitą belgijską pralinką.

Nie macie ochoty na herbatę? To może skusi Was nasza nowa kawa. Proponujemy duże, aromatyczne Cappuccino o smaku korzennym.

Na koniec zostawiliśmy sobie to, co najlepsze! Naszą dumę, czekoladę na gorąco! Tym razem w dwóch wersjach smakowych. Pierwsza z prażonym jabłkiem, bitą śmietaną i cynamonem. Druga zaś z musem śliwkowym, bitą śmietaną i polewą śliwkową.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc, do spróbowania naszych zimowych nowości!

Lista pijalni