Zimą rozgrzejemy Was pysznymi nowościami
Za oknem zrobiło się już zimno, czas więc przedstawić nasze zimowe nowości. W tym sezonie będziemy rozgrzewać fantazyjnymi herbatami, otulać aromatem pysznej kawy i zaskakiwać ciekawymi połączeniami czekolady, domowych konfitur oraz przypraw. Zapraszamy do wszystkich Pijalni Czekolady Mount Blanc, ponieważ w każdej z nich już od kilku dni można delektować się sezonowymi nowościami.

Pod koniec listopada w menu całej sieci Mount Blanc pojawiło się sześć nowych, zimowych propozycji. Nasi Klienci mogą wybierać spośród nowych, rozgrzewających czekolad, herbat oraz kaw. Belgijska mleczna czekolada została połączona z domową, truskawkowo- malinową konfiturą oraz odrobiną wanilii. Całość udekorowana bitą śmietaną i słodkim sosem. 
Czekolada deserowa w nowej odsłonie tworzy wspaniałe połączenie z konfiturą pomarańczową z aromatycznymi, korzennymi przyprawami. 

Nowe zimowe herbaty rozgrzeją nawet największych zmarzluchów. Słodkie połączenie herbaty Sweet Imbir z konfiturą pomarańczowo- korzenną to nie lada gratka dla wielbicieli intensywnych, zimowo-świątecznych przypraw takich jak imbir, anyż czy cynamon.

Wspomnienie minionego lata w wersji na ciepło? Dlaczego nie! Herbata ze słodką, malinowo- truskawkową konfiturą umili zimowe dni i osłodzi czas spędzony na oczekiwaniu ciepłego, letniego słońca. 
Kawy o smaku spicy pumpkin? Uwielbiamy dynie, więc sezon na dynie nie mógł przejść nie zauważony w naszych Pijalniach Czekolady. Kawa latte oraz cappuccino o smaku Spicy Pumpkin to nasze dwie super słodkie, dyniowe propozycje. W połączeniu z naszą kawą tworzą kompozycję której nie można nie spróbować. Zapraszamy!