• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Słodkie upominki na Wielkanoc

22 marca 2019
Przepyszna, rozpływająca się w ustach czekolada, zaskakujący kształt i eleganckie bombonierki. O czym mowa? Idealny prezent na Wielkanoc. Zobaczcie sami!
Więcej

Słodycze na Wielkanoc

21 marca 2019
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. My już nie możemy się doczekać! W końcu to wspaniała okazja, aby sprawić bliskim słodką radość! W jaki sposób? Podpowiadamy!
Więcej

Firmowe prezenty świąteczne

20 marca 2019
Wielkanoc to święta pełne radości i uśmiechu. To także idealna okazja na podarowanie pracownikom i stałym klientom czekoladowego upominku. Jest to świetny sposób na podziękowanie za wspólną współpracę. Co sprawdzi się najlepiej? Zdradzamy ten sekret!
Więcej

Upominki na Wielkanoc

18 marca 2019
To już pewne, że wielkimi krokami zbliża się do nas długo wyczekiwana wiosna! Razem z nią zbliżają się pełne radości, rodzinne Święta Wielkanocne.
Więcej

Prezenty na Święta

13 marca 2019
Święta Wielkanocne tuż tuż. To wspaniały czas, na który czekamy cały rok. To również wspaniała okazja, aby spędzić czas z rodziną i podarować im słodkie upominki. Co sprawdzi się najlepiej na Wielkanoc? Oczywiście czekoladki!
Więcej
Czekoladowe jajka

Czekoladowe jajka

11 marca 2019
Z czym kojarzą się Wam Święta Wielkanocne? Nam przykładowo z pisankami. Kolorowe, pięknie ozdobione jajeczka, które zdobią wielkanocny koszyczek. W naszej nowej kolekcji jest ich mnóstwo!
Więcej

Świąteczne czekoladki belgijskie

10 marca 2019
Czym byłaby Wielkanoc bez pisanek? Bez nich ciężko wyobrazić sobie Świąt. W naszej ofercie jest ich mnóstwo. Ale nie byle jakich, bo wykonanych z wysokiej jakości belgijskiej czekolady.
Więcej

Prezenty na Święta

7 marca 2019
Natura budzi się do życia... To znak, że zbliża się długo wyczekiwana wiosna, a wraz z nią pełne radości Święta Wielkanocne.
Więcej

Słodkie upominki na Dzień Dziadka

15 stycznia 2019
Twój dziadek uwielbia czekoladę? Zbliża się idealna okazja, aby podarować wyśmienity prezent i osłodzić mu życie. 22 stycznia - Dzień Dziadka.
Więcej