• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

upominki wielkanocne - zdjęcie

Upominki Wielkanocne

8 marca 2018
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas, który spędzamy razem z bliskimi. To również wspaniała okazja na czułe gesty i słodkie upominki. Co podarować ukochanej osobie na Wielkanoc? Oczywiście czekoladę!
Więcej
upominki wielkanocne dla firm - zdjęcie

Upominki wielkanocne dla firm

7 marca 2018
Wielkanoc to radosny czas. To również wyjątkowa okazja na obdarowanie współpracowników i kontrahentów świątecznym upominkiem. Jest to świetny sposób na ocieplenie wizerunku marki oraz podziękowanie za wspólną pracę. Co wybrać? Podpowiadamy!
Więcej
prezenty wielkanocne - zdjęcie

Słodkie prezenty na Wielkanoc!

7 marca 2018
Temperatura na dworze rośnie, drzewa zaczynają się zielenić, a w parku coraz głośniej słychać śpiew ptaków. To znak, że wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna! A razem z nią zbliżają się radosne, rodzinne Święta Wielkanocne.
Więcej
Czekoladki na dzień kobiet

Czekoladki na dzień kobiet

22 lutego 2018
8 marca zbliża się wielkimi krokami. Dzień kobiet to wyjątkowe święto. Okazja, aby wyrazić wdzięczność bliskiej osobie. Jednak oprócz wspólnie spędzonego czasu warto podarować kobiecie coś jeszcze. Mały słodki upominek, który wywoła uśmiech na jej twarzy.
Więcej
upominek na dzień kobiet

Upominek dla kobiety

21 lutego 2018
Okazji do obdarowywania bliskiej osoby jest wiele. Urodziny, święta, walentynki... Jednak jest w roku jeden dzień, w którym możemy pokazać bliskiej kobiecie, jak bardzo ją doceniamy. Dzień Kobiet.
Więcej
Prezent na dzień kobiet

Prezent na Dzień Kobiet

20 lutego 2018
Już 8 marca Dzień Kobiet! Święto, które spędza sen z powiek wszystkim mężczyzną. Bo co podarować swojej dziewczynie, mamie, koleżance w tym wyjątkowym dniu? Odpowiedź nie jest wcale taka skomplikowana, jak Wam się wydaje. Dlaczego? Bo kobiety uwielbiają drobne, znaczące gesty.
Więcej
pomysł na prezent na dzień zakochanych

Pomysł na prezent na dzień zakochanych

9 stycznia 2018
Walentynki to wyjątkowa okazja. Kobiety wyciągają z dna szafy swoje najlepsze kreację, a Panowie w pośpiechu rezerwują stoliki w najlepszych restauracjach. Tego dnia zakochani są wszędzie… Po uroczystej kolacji spacerują po parku mocno trzymając się za ręce, w objęciach oglądają filmy w sali kinowej lub po prostu spędzają ten czas w domowym zaciszu, wspólnie snując plany na przyszłość. Sposobów na spędzenie 14 lutego jest wiele. Oprócz czasu warto podarować ukochanej osobie coś jeszcze… Jaki prezent wybrać? Podpowiadamy!
Więcej
upominek na walentynki zdjęcie

Upominek na walentynki

8 stycznia 2018
Do walentynek jeszcze miesiąc. Jednak już wiele zakochanych myśli o tym, jak spędzą ten wyjątkowy dzień. Panowie z wyprzedzeniem rezerwują stoliki w restauracjach i kupują bilety na komedie romantyczne. Kobiety zaś rozglądają się w poszukiwaniu tej jedynej kreacji, aby wyglądać zjawiskowo w ten wyjątkowy wieczór. Odpowiedni ubiór i miejsce to jednak nie wszystko. Wiele osób zastanawia się też już, co podarują ukochanej osobie.
Więcej
upominek na walentynki

Upominek na walentynki

7 stycznia 2018
Co jak co, ale ze wszystkich świąt w kalendarzu to Walentynkom najbliżej do czekolady. Czekolada i święto zakochanych to nierozerwana para. Nie wierzycie? Zobaczcie sami! Poniżej lista tych klasycznych jak i niestandardowych czekoladowych upominków.
Więcej