• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Czekoladki Wielkanocne

31 marca 2019
Wielkanoc tuż tuż. Nadszedł więc czas na świąteczne pralinki w niepowtarzanych kształtach. A Ty, co wybierzesz? Czekoladową kaczuszkę, zajączka, a może baranka?
Więcej

Wielkanocne prezenty z czekolady

29 marca 2019
Przed nami długo wyczekiwana wiosna. Natura budząca się do życia, ciepłe promienie słońca i kwitnące kwiaty. Ale to nie wszystko. Przed nami przecież najbardziej radosne Święta Wielkanocne.
Więcej

Czekoladowe upominki wielkanocne

28 marca 2019
Już niebawem kwiecień. A to znak, że zbliżają się do nas wielkimi krokami długo wyczekiwane Święta! Nadszedł czas na prezenty świąteczne. To idealny moment na wybór upominków dla naszych bliskich. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy bogatą, a przede wszystkim słodką ofertę wielkanocną.
Więcej

Upominki wielkanocne dla firm

25 marca 2019
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Czas rozpocząć poszukiwania słodkich upominków dla bliskich, ale również współpracowników lub kontrahentów. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy spaniała linie zestawów wielkanocnych, które skradną serce i podniebienie każdego czekoladowego łasucha.
Więcej

Słodkie upominki na Wielkanoc

22 marca 2019
Przepyszna, rozpływająca się w ustach czekolada, zaskakujący kształt i eleganckie bombonierki. O czym mowa? Idealny prezent na Wielkanoc. Zobaczcie sami!
Więcej

Słodycze na Wielkanoc

21 marca 2019
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. My już nie możemy się doczekać! W końcu to wspaniała okazja, aby sprawić bliskim słodką radość! W jaki sposób? Podpowiadamy!
Więcej

Firmowe prezenty świąteczne

20 marca 2019
Wielkanoc to święta pełne radości i uśmiechu. To także idealna okazja na podarowanie pracownikom i stałym klientom czekoladowego upominku. Jest to świetny sposób na podziękowanie za wspólną współpracę. Co sprawdzi się najlepiej? Zdradzamy ten sekret!
Więcej

Upominki na Wielkanoc

18 marca 2019
To już pewne, że wielkimi krokami zbliża się do nas długo wyczekiwana wiosna! Razem z nią zbliżają się pełne radości, rodzinne Święta Wielkanocne.
Więcej

Prezenty na Święta

13 marca 2019
Święta Wielkanocne tuż tuż. To wspaniały czas, na który czekamy cały rok. To również wspaniała okazja, aby spędzić czas z rodziną i podarować im słodkie upominki. Co sprawdzi się najlepiej na Wielkanoc? Oczywiście czekoladki!
Więcej