• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Czekoladki dla Nauczyciela

2 października 2017
Dzień Nauczyciela to jedna z niewielu okazji w roku kiedy uczniowie składają swoim nauczycielom podziękowania za trud włożony w naukę. Wśród wielu prezentów, które można ofiarować tego dnia np. kwiaty, czekoladki są z pewnością najbardziej uniwersalnym i najsmaczniejszym upominkiem.
Więcej

Czekoladki reklamowe

28 lipca 2017
Jak zareklamować swoją firmę aby została dostrzeżona przez potencjalnych Klientów? Które formy reklamy będą najskuteczniejsze? Reklama jest kapryśna i jej odbiór często się zmienia, my znamy jeden niezawodny sposób na dotarcie ze swoim przekazem do Klienta i pozyskanie jego zainteresowania.
Więcej

Czekoladki reklamowe z logo

27 lipca 2017
Logo to znak rozpoznawczy organizacji bądź marki i jego głównym celem jest budowanie identyfikacji wizualnej. Logo powinno u odbiorcy wywoływać odpowiednie skojarzenia. Logotyp umieszczany jest również na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych aby jak najmocniej utrwalił się w świadomości odbiorcy. Jak zadbać o przyjemne skojarzenia z naszą firmą?
Więcej
Czekoladki firmowe - zdjęcie do artykułu

Czekoladki firmowe

26 lipca 2017
Większość firm w trakcie działania wypracowuje sobie szereg materiałów promocyjnych za pośrednictwem, których informuje o profilu swojej działalności. Materiały te różnią się od siebie w zależności od przeznaczenia i osób do których mają trafić. Wśród nich niezwykle popularne są czekoladki firmowe, które w słodki sposób podkreślają pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.
Więcej

Czekoladki dla Dzieci

25 lipca 2017
Najmłodsi klienci są często najbardziej wymagający. To również osoby, które dopiero kształtują swoje podniebienie i poznają oraz katalogują w pamięci coraz to nowe smaki. Ważne jest aby dzieci mogły już od najmłodszych lat próbować potraw i słodyczy, które powszechnie uznawane są za wyjątkowe w swojej kategorii.
Więcej

Czekoladki prezentowe

21 lipca 2017
Szał zakupów to również szał kupowania prezentów na różnorodne okazje. Praktycznie w każdym sklepie widzimy osobne półki z pomysłami na upominki. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami dotyczącymi kupowania słodkich prezentów zawierających czekoladki prezentowe.
Więcej

Czekoladki na prezent

19 lipca 2017
Codziennie stajemy przed dylematem dotyczącym wyboru prezentu dla bliskich osób, współpracowników lub partnerów biznesowych. Podpowiadamy gdzie znaleźć ciekawe rozwiązania, które będą jednocześnie zaskakiwały formą, pomysłem oraz dobrym smakiem.
Więcej
czekoladki z logo firmy

Czekoladki z logo firmy

6 kwietnia 2017
Wielkimi krokami zbliża się najbardziej oczekiwany w roku okres Świąt Wielkanocnych. Wokoło wszyscy obdarowują się większymi lub mniejszymi upominkami. Szefowie firm nie chcą być gorsi dlatego przy okazji świątecznych spotkań szukają ciekawych rozwiązań na niezobowiązujące upominki dla swoich pracowników.
Więcej

Czekoladki na Dzień Taty

6 kwietnia 2017
Mężczyźni kochają czekoladę równie mocno jak kobiety, mimo że zazwyczaj ukrywają to przed nami. Czekolada bowiem poprawia nastrój i jest dobra na każdą okazję, a już z pewnością będzie idealnym prezentem na dzień taty. Dzięki niej możemy wyrazić nasze najskrytsze uczucia do niego.
Więcej