• Obsługa zamówień: +48 797 163 599
  • Obsługa zamówień: +48 797 163 599

Warto przeczytać

Słodkie czekoladki z okazji Dnia Babci

19 listopada 2019
Wraz z początkiem roku pojawi się kolejne ważne święto - Dzień Babci i Dziadka. Co podarować im z tej okazji? Podpowiadamy!
Więcej

Belgijskie praliny na każdą okazje

15 listopada 2019
Czy istnieje prezent, który sprawdzi się świetnie zawsze, niezależnie od okazji? Kwiaty, wino... a co powiecie na czekoladki? Im nikt się nie oprze.
Więcej

Idealny Prezent na Święta

30 października 2019
Czym cechuje się idealny prezent świąteczny? Zastanawialiście się kiedyś nad tym? My mamy pewną, słodką teorię na ten temat!
Więcej

Czekoladki na Boże Narodzenie

28 października 2019
Spadające liście, chłodny wiaterek i coraz krótsze dni. To znak, że czas rozpocząć przygotowania do nadchodzącej zimy, a szczególnie do Świąt Bożego Narodzenia.
Więcej

Upominek na Mikołaja

22 października 2019
Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Czas leci nieubłaganie i już niebawem na kartkach kalendarza pojawi się 6 grudnia, a zaraz za nim pełne magii Święta Bożego Narodzenia. Jak przygotować się na ten miesiąc pełen prezentów? Podpowiadamy!
Więcej
słodki prezent obrazek blog

Słodki prezent świąteczny

14 października 2019
Prezent na święta - to temat, który zaczyna nam zajmować myśli wraz z nadejściem jesieni. Bo przecież, zanim się obejrzymy zaskoczy nas mroźna zima, a wraz z nią Boże Narodzenie.
Więcej
czekoladki na Święta obrazek mountblanc

Czekoladki na Święta

11 października 2019
Za oknem widać już rozpoczynająca się jesień. Jednak zanim się obejrzymy, leżące pod drzewami liście pokryje warstwa śniegu, a razem z zimą rozpoczną się wyczekiwane przez cały rok Święta Bożego Narodzenia. Czy zadaliście sobie już w głowie pytanie "Co kupię w tym roku pod choinkę?". Dzięki nam, już teraz możecie zaplanować tegoroczne upominki świąteczne.
Więcej

Czekoladki Wielkanocne

31 marca 2019
Wielkanoc tuż tuż. Nadszedł więc czas na świąteczne pralinki w niepowtarzanych kształtach. A Ty, co wybierzesz? Czekoladową kaczuszkę, zajączka, a może baranka?
Więcej

Wielkanocne prezenty z czekolady

29 marca 2019
Przed nami długo wyczekiwana wiosna. Natura budząca się do życia, ciepłe promienie słońca i kwitnące kwiaty. Ale to nie wszystko. Przed nami przecież najbardziej radosne Święta Wielkanocne.
Więcej