• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

Czekoladki dla Dzieci

25 lipca 2017
Najmłodsi klienci są często najbardziej wymagający. To również osoby, które dopiero kształtują swoje podniebienie i poznają oraz katalogują w pamięci coraz to nowe smaki. Ważne jest aby dzieci mogły już od najmłodszych lat próbować potraw i słodyczy, które powszechnie uznawane są za wyjątkowe w swojej kategorii.
Więcej

Czekoladki prezentowe

21 lipca 2017
Szał zakupów to również szał kupowania prezentów na różnorodne okazje. Praktycznie w każdym sklepie widzimy osobne półki z pomysłami na upominki. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami dotyczącymi kupowania słodkich prezentów zawierających czekoladki prezentowe.
Więcej

Czekoladki na prezent

19 lipca 2017
Codziennie stajemy przed dylematem dotyczącym wyboru prezentu dla bliskich osób, współpracowników lub partnerów biznesowych. Podpowiadamy gdzie znaleźć ciekawe rozwiązania, które będą jednocześnie zaskakiwały formą, pomysłem oraz dobrym smakiem.
Więcej
czekoladki z logo firmy

Czekoladki z logo firmy

6 kwietnia 2017
Wielkimi krokami zbliża się najbardziej oczekiwany w roku okres Świąt Wielkanocnych. Wokoło wszyscy obdarowują się większymi lub mniejszymi upominkami. Szefowie firm nie chcą być gorsi dlatego przy okazji świątecznych spotkań szukają ciekawych rozwiązań na niezobowiązujące upominki dla swoich pracowników.
Więcej

Czekoladki na Dzień Taty

6 kwietnia 2017
Mężczyźni kochają czekoladę równie mocno jak kobiety, mimo że zazwyczaj ukrywają to przed nami. Czekolada bowiem poprawia nastrój i jest dobra na każdą okazję, a już z pewnością będzie idealnym prezentem na dzień taty. Dzięki niej możemy wyrazić nasze najskrytsze uczucia do niego.
Więcej

Czekoladki z logo

31 marca 2017
Firmowe logo, symbol na który potencjalny klient w pierwszym momencie zwróci uwagę i zapamięta lub zupełnie go nie dostrzeże i pominie. Jakie zatem powinno być firmowe logo by zwróciło uwagę i zapadło w pamięci klienta? Przede wszystkim jasne i przejrzyste, zawierające minimalną ilość elementów. Takie najłatwiej zapadają w pamięć, gdyż są proste do zapamiętania.
Więcej
czekoladki na urodziny w bombonierce

Czekoladki na urodziny

30 marca 2017
Jednym z najpopularniejszych urodzinowych upominków są kartki z życzeniami. Ale co jeśli chcemy być bardziej oryginalni i podarować coś wyjątkowego i niezapomnianego? Wiadomo, możemy chodzić po galeriach i w gąszczu przedmiotów, szukać czegoś co być może spodoba się tej drugiej osobie. Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybrany upominek trafi na dno szuflady i zostanie zakopany pod stertą innych mniej lub bardziej „potrzebnych” przedmiotów.
Więcej

Czekoladki na dzień matki

30 marca 2017
Mama, mamusia, mateńka…. Jak świat duży i szeroki przeróżnych określeń na słowo matka jest cała masa. Jedni wolą mówić tak, drudzy inaczej. Ale jedno jest pewne mama to zawsze ktoś kto na sercu dobrze się kojarzy, ktoś ukochany, bez kogo sobie świata nie wyobrażamy.
Więcej

Czekoladki dla mamy

27 marca 2017
Wyjątkowe kobiety w naszym życiu to przede wszystkim: mama, żona, babcia, czy córka. Dziś nieco więcej skupimy się na tej najważniejszej osobie, bez której by nas tu nie było, czyli na naszych mamach. Nie od dziś wiadomo, że wszystkie kobiety są wymagające, dlatego nieraz tak trudno kupić jakiś sensowny upominek, z którego będą w pełni zadowolone.
Więcej