• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Warto przeczytać

czekoladki na dzień dziecka

Czekoladki na Dzień Dziecka

14 maja 2018
Już za niecały miesiąc Dzień Dziecka. Czas rozpocząć poszukiwania idealnego upominku na tę okazję. Chcesz w tym wyjątkowym dniu wywołać uśmiech na twarzy malucha? Podaruj mu coś słodkiego!
Więcej
czekoladki na dzień dziecka

Czekoladowe figurki dla dzieci

11 maja 2018
Czekolada to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Sprawdzi się świetnie jako prezent na każdą okazję. Taka słodycz, w każdej formie, przypadnie do gustu każdego czekoladowego łasucha. Jednak na dzień dziecka przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Czekoladowe figurki, które zachwycają smakiem oraz kształtem.
Więcej

Czekoladki na Dzień Ojca

10 maja 2018
Wielkimi krokami zbliża się bardzo ważne święto-Dzień Ojca. Wraz z nim nasuwa sio pytanie... Co podarować bliskiej osobie w tym wyjątkowym dniu? Jaki prezent wyrazi wdzięczność i osłodzi te chwile? Odpowiedź jest zaskakująco prosta! Czekolada.
Więcej
słodycze z logo obrazek

Czekoladki firmowe

9 maja 2018
Prezenty firmowe to temat, który spędza sen z powiek wielu biznesmenów i pracowników. Taki upominek, nawet najmniejszy gest musi być elegancki gustowny i profesjonalny. Co więc wybrać? Co zawsze będzie sprawdzonym prezentem? Oczywiście czekolada!
Więcej
upominki komunijne

Upominki komunijne

13 kwietnia 2018
Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu każdego dziecka i bliskich. Co podarować w tym wyjątkowym dniu? Podpowiadamy!
Więcej
słodki prezent na dzień matki - czekoladki

Słodkie czekoladki na Dzień Mamy

10 kwietnia 2018
Najwspanialsze życzenia? To słodkie życzenia! Chcesz sprawić bliskiej osobie radość w dniu jej święta? Postaw na upominki wykonane z pysznej belgijskiej czekolady. Taki prezent wywoła uśmiech i zostanie zapamiętany na długo.
Więcej
czekoladki dla gości weselnych

Czekoladki dla gości weselnych

6 kwietnia 2018
Planujesz wesele? Szukasz prezentu dla gości? Zastanawiasz się, co podarować rodzicom zamiast bukietu kwiatów? Tak? Świetnie się składa! Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź sam.
Więcej
czekoladki na prezent ślubny - zdjęcie bombonierki

Czekoladki ślubne

5 kwietnia 2018
Zostałeś zaproszony na wesele? Świetnie! Ale nie wiesz co podarować Państwu Młodym w tym wyjątkowym dniu? A może planujesz własny ślub i szukasz idealnego prezentu dla swoich gości? Właśnie Twoje rozterki dobiegły końca! My znamy odpowiedź na te pytania. Najlepszy upominek weselny? To proste... Czekolada.
Więcej
czekoladki na dzień matki

Czekoladki na Dzień Mamy

4 kwietnia 2018
26 maja obchodzimy wyjątkowe święto. Dzień osoby, której wiele zawdzięczamy... Dzień Mamy.
Więcej