• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

DLA KONESERA

Koneser czekolady jest osobą, przed którą jej smak i zapach
nie mają żadnych tajemnic. Potrafi bez najmniejszego problemu
rozpoznać, która czekolada charakteryzuje się najwyższą jakością.
Nieustannie poszukuje wyjątkowych i niebanalnych połączeń smakowych,
​ które mimo, że czasami są zaskakujące, tworzą harmonijną całość.

Czekoladowa przyjemność

To osoba, która docenia wysokogatunkową czekoladę i kiedy już odnajdzie jej źródło, nieustannie do niego powraca, aby z niego czerpać i wciąż na nowo odkrywać przyjemność płynącą z jej degustacji. Z myślą o początkujących jak i doświadczonych koneserach czekolady wybraliśmy do tej kategorii zestawy z pralinkami w deserowej czekoladzie, która jest szczególnie ceniona za swój bogaty skład oraz głęboki i złożony smak, który rozwija się na kubkach smakowych jeszcze przez chwilę po degustacji. Innym rodzajem wykwintnych czekoladek, które tutaj odnajdziecie są kolekcje, które zawierają pralinki likiery. Markowa czekolada, z prawdziwymi, płynnymi alkoholami w środku. Delikatna, cukrowa otoczka oddziela wytrawne nadzienie od czekolady i dodaje całości odrobinę pożądanej słodyczy.

Wykwintne specjalności

Jeżeli połączenie czekolady i alkoholu zachwyca Wasze podniebienie, koniecznie spróbujcie wiśni w likierze. Cała wiśnia wraz z pestką i ogonkiem zanurzona jest w znakomitym likierze i oblana Słodką białą, aksamitnie mleczną lub intensywną w smaku ciemną belgijską czekoladą.
Tym sposobem przeszliśmy do kolejnej grupy naszych specjalności, jakimi są owoce w czekoladzie. Słodkie, kandyzowane plastry pomarańczy oraz skórki pomarańczowe otoczone kruchą warstwą belgijskiej czekolady. Nie wolno zapomnieć o jeszcze jednym przysmaku jakim są czekoladowe trufle. Ręcznie robione z dominantą Amaretto, truskawki lub karmelu, otulone płatkami migdałów lub ciemnym kakao. To kompozycje niezwykle starannie dobranych składników, które uwodzą cienką warstwą belgijskiej czekolady, pod którą skrywa się cała magia ich smaku i delikatności.