• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945
 

Oferta B2B

 

Każdy kto dba o wizerunek swojej firmy wie, jak ważne są detale. Upominki wręczane pracownikom, kontrahentom czy potencjalnym klientom są wizytówką firmy. Każdy, kto szuka wysmakowanego upominku firmowego może podarować pudełko docenianych na całym świecie belgijskich pralin z umieszonym logo firmy, indywidualnym tekstem lub oryginalną grafiką. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać upominek dopasowany do budżetu oraz okazji, a zespół projektowy przygotuje bezpłatne wizualizacje. Dzięki różnym możliwościom znakowania oraz kreatywności naszych grafików możemy stworzyć dla Państwa indywidualny i niepowtarzalny zestaw upominkowy wypełniony słynnymi belgijskimi pralinami Mount Blanc.

 
 

GRAWER

Grawer laserowy charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem. Jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania produktów. Można go wykonać na szkatułkach drewnianych jak również na innych, wybranych rodzajach bombonier. Dzięki tej metodzie otrzymujemy znakowanie w jednym kolorze, zazwyczaj kremowym. Możemy umieścić na opakowaniu logo firmy, życzenia okolicznościowe, ważne daty lub dowolny wzór graficzny.
 
 

OBWOLUTA

Znaczenie słów wzrasta, gdy towarzyszy im odpowiednia oprawa. Życzenia świąteczne, gratulacje, podziękowania - zabrzmią w pełni - podane na stylowej, indywidualnie projektowanej obwolucie. Obwolutę na bombonierę możemy wykonać w dowolnym kształcie. Jest to doskonała forma personalizacji kwadratowych oraz podłużnych bombonier w przypadku których, nie można wykonać nadruku bezpośrednio na opakowaniu.
 
 

NAKLEJKI

Każdy, nawet najmniejszy zestaw prezentowy nabierze wyjątkowego charakteru jeżeli zostanie ozdobiony naklejką z logo firmy. Owalna, prostokątna, kwadratowa a może w kształcie serca? Wykonujemy naklejki personalizowane o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze.
 
 

WSTĄŻKI

Prezent ozdobiony wstążką z logo firmy, w elegancki sposób kojarzy markę z przyjemnością, która towarzyszy rozpakowywaniu czekoladek. Kolor wstążki do wyboru z kilkunastu dostępnych kolorów. Nadruk na wstążce wykonywany jest folią złotą lub w dowolnym kolorze.
 
 

BILECIKI

Możemy zaprojektować oraz wydrukować dla Państwa bilecik z dowolnymi życzeniami lub podziękowaniami, na którym znajdzie się również logo firmy. Bilecik może być na stałe przywiązany do wstążki, którą ozdobiony jest zestaw lub włożony do wnętrza bombonierki.
 
 

KOLOROWY NADRUK UV

Bombonierka z nadrukowanym logo firmy, kartką świąteczną, a może ze zdjęciem? Ogranicza nas tylko wyobraźnia, ponieważ możliwości nadruku są nieskończone! Kolorowy nadruk na bombonierce, szkatułce czy balotynce nada jej zupełnie nowego, w pełni indywidualnego charakteru. Jesteśmy w stanie nadrukować nawet najbardziej skomplikowany projekt lub zdjęcie. Nadruk UV może być wykonywany również na nieregularnych oraz nierównych powierzchniach.
 
 

NADRUK PREMIUM Z LAKIEREM UV

Wiemy, że wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych rozwiązań. Dlatego dla najbardziej wymagających Klientów proponujemy Nadruk Premium z lakierem UV. Logo firmy uszlachetnione matowym lub błyszczącym lakierem UV nada bombonierze wyjątkowego i ekskluzywnego charakteru. Lakier UV stosowany jest wybiórczo. Oznacza to, że nakładany jest na poszczególne elementy, które chcemy podkreślić np. logo firmy. Może być stosowany prawie na wszystkich rodzajach bombonier i szkatułek dostępnych w ofercie Mount Blanc.