• Obsługa zamówień: +48 797 163 599
  • Obsługa zamówień: +48 797 163 599
 
MOUNT BLANC W PAYBACK
 
ZYSKAJ WIĘCEJ ZA ZAKUPY
 
Rozkoszuj się smakiem belgijskich pralinek i zbieraj punkty PAYBACK. Punkty wymieniaj na atrakcyjne nagrody u Partnerów Programu.
 
JAK ZBIERAĆ PUNKTY W SKLEPIE INTERNETOWYM MOUNT BLANC?


Punkty PAYBACK przyznawane są podczas dokonywania zakupów. Wystarczy, że podczas składania zamówienia w formularzu osobowym podasz numer swojej karty PAYBACK, a punkty zostaną automatycznie naliczone w ciągu jednego cyklu rozliczeniowego. Oferta obejmuje cały asortyment

 
Za każde wydane 2 zł otrzymasz 1 punkt PAYBACK!
 
PŁAĆ ZA ZAKUPY PUNKTAMI PAYBACK
 
Teraz możesz nie tylko zbierać punkty PAYBACK, ale również nimi zapłacić za wybrany zestaw. 100 punktów PAYBACK = 1 zł do wydania. W zależności od liczby zebranych punktów, tą metodą możesz zapłacić za całe lub część zamówienia. Aby to zrobić należy w koszyku zaznaczyć płatność PAYBACK jako metodę płatności.
 
CODZIENNIE BLIŻEJ NAGRÓD!
 
Tylko w PAYBACK jedna karta daje Ci możliwość zbierania punktów za zakupy u ponad 30 partnerów Programu i w ponad 150 sklepach internetowych. Czeka na Ciebie ponad 6000 miejsc w całej Polsce, w których za zrobione zakupy zbierasz punkty PAYBACK, a także możesz korzystać z promocji przygotowanych specjalnie dla uczestników Programu. W PAYBACK zawsze czekają na Ciebie atrakcyjne okazje i promocyjne kupony. Dzięki nim zbierasz jeszcze więcej punktów PAYBACK i szybciej obierasz nagrody.
 

PARTNERZY PROGRAMU: