• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja

ul. Konstytucji 3 Maja 45A
58-540 Karpacz
godz. otwarcia
Pn - Czw, Nd 1000-2000
Pt - Sb 1000-2200
Zarówno dla mieszkańców Karpacza, jak również turystów przebywających tutaj przez kilka dni w roku wspaniałą propozycją na popołudniowe odprężenie bądź oderwanie się od codziennych obowiązków jest nasza Kawiarnia – Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc. Doskonała lokalizacja pozwoli Państwu bez problemu do nas dotrzeć. Jednak największym skarbem Pijalni nie jest jej usytuowanie, ale wyjątkowy kształt menu. To właśnie w nim kryją się najpiękniejsze niespodzianki przygotowane z myślą o nawet najbardziej wymagających Gościach. Przekraczając próg Mount Blanc mogą mieć Państwo pewność, że ani nuda, ani przewidywalność, ani też niewyrazistość nie będzie przeszkodą w delektowaniu się wyjątkowymi kompozycjami smakowymi, których wspaniałym uzupełnieniem są intensywne, wyraziste i rozbudzające zmysły aromaty. Jesteśmy przekonani, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Czas na świąteczne prezenty firmowe

19 października 2018
Święta tuż tuż. Czas pomyśleć o prezentach dla pracowników i kontrahentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem, w którym znajdziecie Państwo aktualną kolekcję zestawów bożonarodzeniowych.
Więcej

Słodkie prezenty na Dzień Nauczyciela

9 października 2018
Dzień Nauczyciela to idealna okazja, aby obdarować ulubionego wychowawcę słodkim prezentem i podziękować za trud włożony w przekazywanie wiedzy. Jaki czekoladowy zestaw wybrać? Podpowiadamy!
Więcej

Wisła za połowę

2 października 2018
Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc weźmie udział w dziesiątej edycji akcji "Wisła za Połowę". Zapraszamy na wyśmienite desery w super cenie!
Więcej