• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Płock, ul. Tumska

ul. Tumska 12/3
09-402 Płock
godz. otwarcia
Pn-Nd 1000-2100
Niezależnie od tego, czy mają Państwo ochotę na aksamitne w smaku, orzechowe przyjemności, czy też kuszące i uwodzicielskie w swojej kompozycji słodkie upominki – nasza kawiarnia w Płocku z pewnością będzie w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Co nas wyróżnia? Wyjątkowa wyobraźnia oraz odwaga w śmiałym przełamywaniu dotychczasowych przyzwyczajeń. Dzięki temu w menu Pijalni Czekolady Mount Blanc goszczą niezwykłe i niepowtarzalne zarazem kompozycje, które na długo pozostają w pamięci. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że będą one również inspiracją do dalszych poszukiwań i odważnych decyzji. W Płocku Mount Blanc odnajdą Państwo na ul. Tumskiej. Czekają tutaj zarówno doskonale zaparzone kawy, delikatne i dekoracyjnie wykończone czekoladowe przysmaki, jak również wiele innych, zaskakujących propozycji, które z pewnością staną się ozdoba niejednego popołudnia. Zachęcamy więc do tego, aby przyjrzeć się naszemu menu oraz odwiedzić Mount Blanc.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Słodka kolekcja na Dzień Dziecka

21 maja 2018
Kolorowe nadruki, zabawne wzory i słodkie wnętrze. Zobaczcie naszą nową kolekcję bombonierek zaprojektowanych z myślą o święcie wszystkich dzieci!
Więcej

Nowa kolekcja na Dzień Mamy!

14 maja 2018
Już 26 marca święto wszystkich Mam! Właśnie dlatego, przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję, która sprawdzi się świetnie, jako prezent na tę szczególną okazję.
Więcej

Przywołujemy lato nowościami w Mount Blanc!

9 maja 2018
Już 10 maja w naszym menu zagoszczą kolejne nowości! Pyszne desery lodowe, w 3 różnych smakach. Zapraszamy wszystkich do naszych kawiarni po letnie orzeźwienie.
Więcej