• Obsługa zamówień: +48 797 163 599
  • Obsługa zamówień: +48 797 163 599

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Poznań, Avenida Poznań (dawniej Poznań City Center)

ul. Matyi 2
61-586 Poznań
godz. otwarcia
Pn-Sd 900-2100
Nd 900 -2000
Przestronne wnętrze Mount Blanc w Avenida Poznań pozwala delektować się specjałami ten wyjątkowej pijalni czekolady, każdemu kto odwiedza galerię handlową. Lokal znajduje się na pierwszym poziomie przy nowoczesnej fontannie, co pozwala na obserwowanie zmieniających się układów strumieni podczas delektowania się czekoladowymi specjałami. Przedsmak wyrafinowanej uczty daje witryna szklana, odkrywająca piękno pralin, tortów i ciast. Przytulne wnętrze, utrzymane w odcieniach brązu i beżu zachęca do spędzenia kilku chwil przy filiżance kawy i talerzyku słodkich pralin. Relaksowi sprzyjają miękkie i wygodne fotele, pozwalające zatracić się w chwilach rozkoszy.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Straaasznie pyszna kolekcja na Halloween

14 października 2019
31 października Halloween! Amerykańskie święto strachów i duchów, które zyskało wielu wielbicieli na całym świecie. Co wybierzesz w tym roku? Pralinka czy psikus?
Więcej

Czekoladowe prezenty z okazji Dnia Nauczyciela

4 października 2019
Dzień Nauczyciela to wyjątkowe święto. To wspaniała okazja, aby obdarować ulubionego wychowawcę słodkim prezentem i podziękować za trud włożony w przekazywanie wiedzy. Jaki upominek będzie najlepszy? Oczywiście czekoladowy!
Więcej

Dzień Chłopaka w Mount Blanc w Słubicach!

25 września 2019
Już w poniedziałek Dzień Chłopaka. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę. Zapraszamy Panów do słodkiego świętowania w Mount Blanc w Słubicach!
Więcej