• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Wisła, ul. 1 Maja

ul. 1 Maja 66C
43-460 Wisła
godz. otwarcia
Pn - Nd 900 - 2100
To miejsce dla wszystkich tych, których tradycyjne, kofeinowe przysmaki przestały już zaskakiwać. Pijalnia Czekolady i Kawy w Wiśle to miejsce, które pozwoli na nowo odkryć potencjał i wyjątkowość tych drobnych, codziennych rozkoszy. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu ciekawych połączeń smakowych, jednak równie wiele uwagi przykładamy do aromatów. Również i one, tak intensywnie odczuwalne w naszej Pijalni, tworzą niezwykłą atmosferę i zachęcają do tego, aby celebrować każdy łyk. Kawiarnia Mount Blanc jest więc zarówno miejscem pełnym tajemnic, jak i odkryć. Już dzisiaj serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego menu oraz wybrania się z nami w podróż po niezwykłej krainie smaków, którą wzbogacają przysmaki wykonane z belgijskiej czekolady. Zapraszamy również i tych z Państwa, którzy poszukują słodkiego upominku dla bliskiej osoby. Z pewnością pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego prezentu.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Nowość! Czekoladowe zestawy prezentowe.

9 listopada 2018
Szukasz gustownego, a jednocześnie zachwycającego prezentu gwiazdkowego? Wybierz pełne klasy zestawy prezentowe, które skrywają wewnątrz starannie dobrany mix belgijskich słodyczy.
Więcej

Słodka galeria

2 listopada 2018
Apetyczne zdjęcia, kuszące kompozycje i opisy, na których myśl, aż cieknie ślinka... Tak właśnie prezentuje się galeria pralin na naszym Czekoladowym Blogu.
Więcej

Upiorna kolekcja na Halloween

24 października 2018
Już 31 października Halloween! Amerykańskie święto duchów, które zyskało wielu sympatyków na całym świecie. A Ty, co wybierasz? Pralinka albo psikus?
Więcej