• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Wisła, ul. 1 Maja

ul. 1 Maja 66C
43-460 Wisła
godz. otwarcia
Pn - Nd 900 - 2100
To miejsce dla wszystkich tych, których tradycyjne, kofeinowe przysmaki przestały już zaskakiwać. Pijalnia Czekolady i Kawy w Wiśle to miejsce, które pozwoli na nowo odkryć potencjał i wyjątkowość tych drobnych, codziennych rozkoszy. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu ciekawych połączeń smakowych, jednak równie wiele uwagi przykładamy do aromatów. Również i one, tak intensywnie odczuwalne w naszej Pijalni, tworzą niezwykłą atmosferę i zachęcają do tego, aby celebrować każdy łyk. Kawiarnia Mount Blanc jest więc zarówno miejscem pełnym tajemnic, jak i odkryć. Już dzisiaj serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego menu oraz wybrania się z nami w podróż po niezwykłej krainie smaków, którą wzbogacają przysmaki wykonane z belgijskiej czekolady. Zapraszamy również i tych z Państwa, którzy poszukują słodkiego upominku dla bliskiej osoby. Z pewnością pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego prezentu.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Słodka kolekcja na Dzień Dziecka

21 maja 2018
Kolorowe nadruki, zabawne wzory i słodkie wnętrze. Zobaczcie naszą nową kolekcję bombonierek zaprojektowanych z myślą o święcie wszystkich dzieci!
Więcej

Nowa kolekcja na Dzień Mamy!

14 maja 2018
Już 26 marca święto wszystkich Mam! Właśnie dlatego, przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję, która sprawdzi się świetnie, jako prezent na tę szczególną okazję.
Więcej

Przywołujemy lato nowościami w Mount Blanc!

9 maja 2018
Już 10 maja w naszym menu zagoszczą kolejne nowości! Pyszne desery lodowe, w 3 różnych smakach. Zapraszamy wszystkich do naszych kawiarni po letnie orzeźwienie.
Więcej