• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Wisła, ul. 1 Maja

ul. 1 Maja 66C
43-460 Wisła
godz. otwarcia
Pn - Nd 900 - 2100
To miejsce dla wszystkich tych, których tradycyjne, kofeinowe przysmaki przestały już zaskakiwać. Pijalnia Czekolady i Kawy w Wiśle to miejsce, które pozwoli na nowo odkryć potencjał i wyjątkowość tych drobnych, codziennych rozkoszy. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu ciekawych połączeń smakowych, jednak równie wiele uwagi przykładamy do aromatów. Również i one, tak intensywnie odczuwalne w naszej Pijalni, tworzą niezwykłą atmosferę i zachęcają do tego, aby celebrować każdy łyk. Kawiarnia Mount Blanc jest więc zarówno miejscem pełnym tajemnic, jak i odkryć. Już dzisiaj serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego menu oraz wybrania się z nami w podróż po niezwykłej krainie smaków, którą wzbogacają przysmaki wykonane z belgijskiej czekolady. Zapraszamy również i tych z Państwa, którzy poszukują słodkiego upominku dla bliskiej osoby. Z pewnością pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego prezentu.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Ogródki letnie w Mount Blanc

20 lipca 2018
Zapraszamy serdecznie do naszych letnich ogródków w Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc na przepyszne wakacyjne desery!
Więcej

Czekoladowy Blog

12 lipca 2018
Już jest! Najsłodszy i najbardziej czekoladowy blog w internecie, który inspiruje i zachwyca apetycznymi zdjęciami wyśmienitych belgijskich pralin.
Więcej

Słodkie czekoladowe figurki!

6 lipca 2018
Szukacie prezentu dla wielbiciela czekolady? Chcecie, aby był wyjątkowy i niepowtarzalny? Mamy coś specjalnie dla Was. Czekoladowe figurki!
Więcej