• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Wisła, ul. 1 Maja

ul. 1 Maja 66C
43-460 Wisła
godz. otwarcia
Pn - Nd 900 - 2100
To miejsce dla wszystkich tych, których tradycyjne, kofeinowe przysmaki przestały już zaskakiwać. Pijalnia Czekolady i Kawy w Wiśle to miejsce, które pozwoli na nowo odkryć potencjał i wyjątkowość tych drobnych, codziennych rozkoszy. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu ciekawych połączeń smakowych, jednak równie wiele uwagi przykładamy do aromatów. Również i one, tak intensywnie odczuwalne w naszej Pijalni, tworzą niezwykłą atmosferę i zachęcają do tego, aby celebrować każdy łyk. Kawiarnia Mount Blanc jest więc zarówno miejscem pełnym tajemnic, jak i odkryć. Już dzisiaj serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego menu oraz wybrania się z nami w podróż po niezwykłej krainie smaków, którą wzbogacają przysmaki wykonane z belgijskiej czekolady. Zapraszamy również i tych z Państwa, którzy poszukują słodkiego upominku dla bliskiej osoby. Z pewnością pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego prezentu.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Akcja "Stylowe Zakupy" z Mount Blanc

21 września 2018
Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc wezmą udział w 12 edycji ogólnopolskiej akcji Stylowe Zakupy! Dołącz do zabawy i zdobądź super rabaty.
Więcej

Nowa kolekcja na Dzień Chłopaka

7 września 2018
Eleganckie pudełeczka, personalizowane zabawne nadruki i słodkie wnętrze. Zobaczcie naszą nową kolekcję bombonierek na Dzień Chłopaka.
Więcej

Mount Blanc na Festiwalu Marketingu 2018

31 sierpnia 2018
Serdecznie zapraszamy na Festiwal Marketingu, który odbędzie się 12-13 września w Warszawie. Zaprezentujemy tam nasz katalog z najnowszą ofertą dla firm.
Więcej