• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Zielona Góra, Focus Mall

ul. Wrocławska 17
65-427 Zielona Góra
godz. otwarcia
Pn-Nd 900-2100
Finezja, subtelność, harmonia i łagodność wzajemnego przenikania się rozmaitych smaków – to właśnie wyróżnia Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc. Z tego też względu odwiedzają nas Państwo każdego dnia, poszukując w progach naszej Pijalni oryginalności, odmienności, nieprzeciętności oraz zaskoczenia.  Również w Zielonej Górze pozostajemy do Państwa dyspozycji, tworząc niezwykle ciekawe propozycje. Z pewnością rozpiętość menu, którym dysponuje nasza kawiarnia, pozwoli sprostać gustom zarówno miłośników słodkich rozkoszy, jak i tych z Państwa, którzy w Mount Blanc poszukują mocnych, kofeinowych wrażeń. Z pewnością także atmosfera, sprzyjająca celebracji każdej minuty spędzonej w naszym lokalu, pozwoli oderwać się na chwile od codzienności oraz związanych z nią obowiązków i oddać niewinnym
przyjemnościom. Zachęcamy więc Państwa już dzisiaj do odwiedzin oraz zapoznania się z przygotowanymi przez naszych specjalistów propozycjami.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Słodkie prezenty na Dzień Ojca!

11 czerwca 2019
Już 23 czerwca Dzień Ojca! To idealna okazja, aby podarować Tacie słodki upominek. Co wybrać na tę wyjątkową okazję? Podpowiadamy!
Więcej

Dzień Dziecka w Mount Blanc!

31 maja 2019
Już jutro Dzień Dziecka. Dzień małych, czekoladowych łasuchów. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę. Zapraszamy do słodkiego świętowania z Waszymi pociechami.
Więcej

Słodkie prezenty z okazji Dnia Mamy!

7 maja 2019
Już 26 maja słodki Dzień Mamy! Właśnie dlatego, przygotowaliśmy niepowtarzalną kolekcję, która sprawdzi się świetnie, jako prezent na tę wyjątkową okazję.
Więcej