× Szanowni Klienci

Uprzejmie informujemy, że w związku z przerwą świąteczną, wszystkie zamówienia złożone w dniach 19.04.2019 - 22.04.2019 będą realizowane od 23.04.2019. Życzymy Państwu spokojnych i wesołych Świąt.

  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Zielona Góra, Focus Mall

ul. Wrocławska 17
65-427 Zielona Góra
godz. otwarcia
Pn-Nd 900-2100
Finezja, subtelność, harmonia i łagodność wzajemnego przenikania się rozmaitych smaków – to właśnie wyróżnia Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc. Z tego też względu odwiedzają nas Państwo każdego dnia, poszukując w progach naszej Pijalni oryginalności, odmienności, nieprzeciętności oraz zaskoczenia.  Również w Zielonej Górze pozostajemy do Państwa dyspozycji, tworząc niezwykle ciekawe propozycje. Z pewnością rozpiętość menu, którym dysponuje nasza kawiarnia, pozwoli sprostać gustom zarówno miłośników słodkich rozkoszy, jak i tych z Państwa, którzy w Mount Blanc poszukują mocnych, kofeinowych wrażeń. Z pewnością także atmosfera, sprzyjająca celebracji każdej minuty spędzonej w naszym lokalu, pozwoli oderwać się na chwile od codzienności oraz związanych z nią obowiązków i oddać niewinnym
przyjemnościom. Zachęcamy więc Państwa już dzisiaj do odwiedzin oraz zapoznania się z przygotowanymi przez naszych specjalistów propozycjami.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Światowy Dzień Czekolady w Mount Blanc!

11 kwietnia 2019
Najważniejsze święto wszystkich czekoladowych łasuchów już jutro - Światowy Dzień Czekolady. Z tej okazji, po raz kolejny, mamy dla Państwa słodką niespodziankę.
Więcej

Kolejna edycja akcji "Stylowe Zakupy" z Mount Blanc

8 kwietnia 2019
Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc wezmą udział w 13 edycji ogólnopolskiej akcji Stylowe Zakupy! Dołącz do zabawy i zdobądź super rabaty.
Więcej

Nowość! Kolekcja Elegance Spring

29 marca 2019
Eleganckie, podłużne opakowanie w biało-kremowym kolorze. Wielkanocny wzór i wyśmienite wnętrze. O czym mowa? O naszej nowej kolekcji Elegance Spring.
Więcej