• Obsługa zamówień: +48 500 399 945
  • Obsługa zamówień: +48 500 399 945

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Zielona Góra, Focus Mall

ul. Wrocławska 17
65-427 Zielona Góra
godz. otwarcia
Pn-Nd 900-2100
Finezja, subtelność, harmonia i łagodność wzajemnego przenikania się rozmaitych smaków – to właśnie wyróżnia Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc. Z tego też względu odwiedzają nas Państwo każdego dnia, poszukując w progach naszej Pijalni oryginalności, odmienności, nieprzeciętności oraz zaskoczenia.  Również w Zielonej Górze pozostajemy do Państwa dyspozycji, tworząc niezwykle ciekawe propozycje. Z pewnością rozpiętość menu, którym dysponuje nasza kawiarnia, pozwoli sprostać gustom zarówno miłośników słodkich rozkoszy, jak i tych z Państwa, którzy w Mount Blanc poszukują mocnych, kofeinowych wrażeń. Z pewnością także atmosfera, sprzyjająca celebracji każdej minuty spędzonej w naszym lokalu, pozwoli oderwać się na chwile od codzienności oraz związanych z nią obowiązków i oddać niewinnym
przyjemnościom. Zachęcamy więc Państwa już dzisiaj do odwiedzin oraz zapoznania się z przygotowanymi przez naszych specjalistów propozycjami.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Słodkie nowości w Mount Blanc!

15 lutego 2019
Ptaszki ćwierkają, że kończy się zima! Jesteśmy już na to przygotowani. Przyszykowaliśmy dla Was przepyszne nowości, które przywołają do nas wyczekiwaną wiosnę.
Więcej

Promocja walentynkowa w Mount Blanc!

13 lutego 2019
Już jutro Walentynki. Dzień wszystkich zakochanych. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę. Zapraszamy do słodkiego świętowania we dwoje!
Więcej

Mount Blanc na RemaDays Warsaw 2019!

1 lutego 2019
Już 13 lutego startują RemaDays. Jedne z największych targów reklamy na świecie. My też tam będziemy.
Więcej