• Obsługa zamówień: +48 797 163 599
  • Obsługa zamówień: +48 797 163 599

Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc

Zielona Góra, Focus Mall

ul. Wrocławska 17
65-427 Zielona Góra
godz. otwarcia
Pn-Nd 900-2100
Finezja, subtelność, harmonia i łagodność wzajemnego przenikania się rozmaitych smaków – to właśnie wyróżnia Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc. Z tego też względu odwiedzają nas Państwo każdego dnia, poszukując w progach naszej Pijalni oryginalności, odmienności, nieprzeciętności oraz zaskoczenia.  Również w Zielonej Górze pozostajemy do Państwa dyspozycji, tworząc niezwykle ciekawe propozycje. Z pewnością rozpiętość menu, którym dysponuje nasza kawiarnia, pozwoli sprostać gustom zarówno miłośników słodkich rozkoszy, jak i tych z Państwa, którzy w Mount Blanc poszukują mocnych, kofeinowych wrażeń. Z pewnością także atmosfera, sprzyjająca celebracji każdej minuty spędzonej w naszym lokalu, pozwoli oderwać się na chwile od codzienności oraz związanych z nią obowiązków i oddać niewinnym
przyjemnościom. Zachęcamy więc Państwa już dzisiaj do odwiedzin oraz zapoznania się z przygotowanymi przez naszych specjalistów propozycjami.

Lokalizacja

Przejdź do wybranej pijalni

Aktualności

Straaasznie pyszna kolekcja na Halloween

14 października 2019
31 października Halloween! Amerykańskie święto strachów i duchów, które zyskało wielu wielbicieli na całym świecie. Co wybierzesz w tym roku? Pralinka czy psikus?
Więcej

Czekoladowe prezenty z okazji Dnia Nauczyciela

4 października 2019
Dzień Nauczyciela to wyjątkowe święto. To wspaniała okazja, aby obdarować ulubionego wychowawcę słodkim prezentem i podziękować za trud włożony w przekazywanie wiedzy. Jaki upominek będzie najlepszy? Oczywiście czekoladowy!
Więcej

Dzień Chłopaka w Mount Blanc w Słubicach!

25 września 2019
Już w poniedziałek Dzień Chłopaka. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę. Zapraszamy Panów do słodkiego świętowania w Mount Blanc w Słubicach!
Więcej