Czekoladowe zestawy prezentowe, zamówione w naszym sklepie online, można odebrać również osobiście w wybranej Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc. Opcja filtrowania produktów pod kątem dostępności w danej lokalizacji pozwala zapoznać się z naszą ofertą zestawów prezentowych, które dostępne są w wybranej przez Państwa Pijalni.

Jeżeli chcą Państwo kupić konkretny zestaw prezentowy, który został wybrany spośród całego asortymentu, na stronie produktu należy sprawdzić czy można odebrać go osobiście w najbliższej lub najczęściej odwiedzanej przez Państwa Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc. Następnie podczas składania zamówienia trzeba wybrać opcje odbioru osobistego i zaznaczyć ten lokal jako miejsce odbioru.

W przeciągu 3 dni roboczych po dokonaniu płatności otrzymają Państwo maila z informacją, że zamówiony produkt jest przygotowany i czeka na odbiór w wybranym lokalu.

Na miejscu trzeba poinformować obsługę o chęci odebrania zamówienia, podać swoje imię i nazwisko, numer zamówienia oraz adres mailowy podany podczas składania zamówienia.

Odbiór osobisty w Pijalni jest bezpłatny.