Przesyłka chłodzona

Dbając o każdy szczegół produktów zakupionych w naszym Sklepie, a w szczególności o delikatne praliny stosujemy szereg zabezpieczeń, które chronią pralinki podczas transportu.

Każde zamówienie jest starannie pakowane. Dany produkt zawijany jest w folię bąbelkową, a następnie umieszczany w specjalnie oznakowanym kartonie wypełnionym poduszkami powietrznymi, które uniemożliwiają przesuwanie się produktu w czasie transportu.

Teraz, gdy nadchodzą ciepłe, upalne dni nie byłoby możliwości wysyłki naszych pralin, gdyż jak wiadomo czekolada to bardzo delikatny produkt, wrażliwy na zmianę temperatury. Zależy nam, aby praliny dotarły do klienta w idealnym stanie, dlatego w okresie letnim do przesyłki dołączamy specjalne chłodziwo, które chroni nasze praliny przed wysokimi temperaturami.

Element chłodzący, wcześniej schładzany przez kilka godzin w zamrażalniku umieszczony jest w kartonie obok zakupionego produktu. Dzięki temu na czas doręczenia temperatura wewnątrz przesyłki jest niższa niż na zewnątrz.
Chłodziwo jest przeznaczone do wielokrotnego użytku, więc można je ponownie wykorzystać np. do transportu innych produktów spożywczych.

Wkład chłodzący dokładany jest do przesyłki zupełnie za darmo.