Każdy kto dba o wizerunek swojej firmy wie, jak ważne są detale. Upominki wręczane pracownikom, kontrahentom czy potencjalnym klientom są wizytówką firmy. Każdy, kto szuka wysmakowanego upominku firmowego może podarować pudełko docenianych na całym świecie belgijskich pralin z umieszonym logo firmy, indywidualnym tekstem lub oryginalną grafiką. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać upominek dopasowany do budżetu oraz okazji, a zespół projektowy przygotuje bezpłatne wizualizacje. Dzięki różnym możliwościom znakowania oraz kreatywności naszych grafików możemy stworzyć dla Państwa indywidualny i niepowtarzalny zestaw upominkowy wypełniony słynnymi belgijskimi pralinami Mount Blanc.

personalizacja.jpg
personalizacja.jpg
kontakt.jpg

Różne rodzaje personalizacji

Grawer

Grawer laserowy charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem. Jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania produktów. Świetnie sprawdzi się na drewnianych szkatułkach. Dzięki tej metodzie otrzymujemy znakowanie w jednym kolorze, zazwyczaj kremowym. Możemy umieścić na opakowaniu logo firmy, życzenia okolicznościowe, ważne daty lub dowolny wzór graficzny.

Nadruk

Bombonierka z nadrukowanym logo firmy, kartką świąteczną, a może ze zdjęciem? Ogranicza nas tylko wyobraźnia, ponieważ możliwości nadruku są nieskończone! Kolorowy nadruk na bombonierce, szkatułce czy balotynce nada jej zupełnie nowego, w pełni indywidualnego charakteru. Jesteśmy w stanie nadrukować nawet najbardziej skomplikowany projekt lub zdjęcie.

Nadruk Premium z lakierem

Wiemy, że wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych rozwiązań. Dlatego dla najbardziej wymagających klientów proponujemy nadruk premium z lakierem UV. Logo firmy uszlachetnione matowym lub błyszczącym lakierem UV nada bombonierze wyjątkowego i ekskluzywnego charakteru. Lakier UV stosowany jest wybiórczo. Oznacza to, że nakładany jest na poszczególne elementy, które chcemy podkreślić np. logo firmy. Może być stosowany prawie na wszystkich rodzajach bombonier i szkatułek dostępnych w ofercie Mount Blanc.

Naklejka / etykieta

Wykonujemy naklejki personalizowane o dowolnym kształcie i rozmiarze. Na naklejce przyklejonej na balotynce lub woreczku z pralinkami może znajdować się logo firmy lub dowolny napis.
Wstążka

Wstążka z logo firmy doda elegancji i charakteru. Kolor wstążki do wyboru z kilkunastu dostępnych odcieni. Nadruk na wstążce wykonywany jest folią w dowolnym kolorze, również złotym i srebrnym.
Bilecik

Możemy zaprojektować oraz wydrukować dla Państwa bilecik z dowolnymi życzeniami lub podziękowaniami, na którym znajdzie się również logo firmy. Bilecik może być na stałe przywiązany do wstążki, którą ozdobiony jest zestaw lub włożony do wnętrza bombonierki.


Katalogi


Kontakt

Godziny otwarcia sklepu internetowegoPN. - PT. 8:00 - 16:00
ADRES BIURA / DO KORESPONDENCJI:
MB LOGISTIC Spółka Jawna
UL. ZAKLIKI Z MYDLNIK 16 A
30-198 KRAKÓW
+48 12 661 00 80
BIURO@MOUNTBLANC.PL
SKLEP INTERNETOWY MOUNT BLANC:
MB S.C.
UL. ZAKLIKI Z MYDLNIK 16 A
30-198 KRAKÓW
+48 797 163 599
SKLEP@MOUNTBLANC.PL

NUMER KONTA BANKOWEGO W PRZYPADKU PŁATNOŚCI PRZELEWEM
PKO BP ODDZIAL W TYCHACH 65 1020 2528 0000 0902 0336 9295
KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW
(W TYTULE PRZELEWU PROSIMY WPISAĆ NR ZAMÓWIENIA)

ZAMÓWIENIA B2B DLA FIRM
ZAPYTANIA DOTYCZĄCE ZAMÓWIEŃ FIRMOWYCH PROSIMY WYSŁAĆ NA ADRES:
ZAMOWIENIA@MOUNTBLANC.PL

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI ODNOŚNIE PRODUKTÓW,
OFERTY ORAZ MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI UDZIELĄ PAŃSTWU:

ZAMÓWIENIA B2B - CENTRALA
P. MAGDALENA ŻABIŃSKA
500 399 945
MAGDALENA.ZABINSKA@MOUNTBLANC.PL
SKLEP INTERNETOWY
P. ANNA PUZIA
797 163 599
ANNA.PUZIA@MOUNTBLANC.PL
ODDZIAŁ WARSZAWA
P. MARTA TIMOFIEJCZYK
510 085 469
MARTA.TIMOFIEJCZYK@MOUNTBLANC.PL