Blog

Wielkanocne figurki

3 marca 2022

​Słodkie upominki w postaci zestawów wypełnionych genialną belgijską czekoladą. Urocze balotynki, klasyczne opakowania, a także drewniane szkatułki stworzone z myślą o Wielkanocy. Wiosenne mixy barw, piękne dekoracje, teksty, życzenia i nadruki. Uwielbiana i od wieków doceniana na całym świecie czekolada, doskonała jako świąteczny prezent.

Czekoladki na wielkanoc

1 marca 2022

Święta - doskonały czas by móc pozwolić sobie na trochę słodkości. Także osoby nam bliskie mogą rozkoszowaź się najwpanialszymi słodyczami stworzonymi z najlepszej czekolady dzięki naszej najnowszej kolekcji czekoladek stworzonych na wielką okazję jaką jest wielkanoc.

Czekoladki na Halloween

16 sierpnia 2021

Lubisz strach? Zatem na pewno jesteś też fanem Halloween. Nie tylko ty, ponieważ to październikowe święto kochają wszystkie dzieciaki, które przebrane w przerażające stwory biegają po ulicach i krzyczą „słodycze albo psikus”!

Czekoladki na Boże Narodzenie

16 sierpnia 2021

Za oknem śnieg, a pod choinką masa prezentów. Kto z nas nie lubi Bożego Narodzenia? To wyjątkowy czas, w którym spełniają się marzenia i padają najpiękniejsze życzenia, a do jednych z nich możesz i ty dołożyć coś od siebie ofiarowując bliskiej ci osobie wyjątkowy prezent…

Czekoladki na Mikołaja

13 sierpnia 2021

Mikołajki to takie święto, które kocha każdy i chyba nie ma osoby, która by zaprzeczyła. W końcu kto z nas nie lubi dostawać i rozpakowywać prezentów. W tym roku i tym zostań Świętym Mikołajem obdarowując bliskie Ci osoby wyjątkowymi słodkimi upominkami.

Czekoladki na dzień nauczyciela

9 sierpnia 2021

Wakacje zbliżają się ku końcowi, co oznacza, że już za niedługo dzieci znów usiądą w szkolnych ławkach i zaczną przygodę w kolejnej klasie. W ich naukę masę swojej pracy muszą włożyć nauczyciele, którym podczas ich październikowego święta możemy za to podziękować ofiarując im słodki upominek

Prezent na Dzień Chłopaka

5 sierpnia 2021

Wszyscy panowie są wyjątkowi, dlatego w dniu ich święta zawsze pragniemy dać im wszystko, co najlepsze. Skoro więc Dzień Chłopaka już niedługo podaruj i ty najpiękniejszy upominek z tej wspaniałej okazji w postaci najlepszej belgijskiej czekolady!

Czekoladki dla firm

3 sierpnia 2021

Mount Blanc to czekolada dla każdego i na każdą okazję. Dlatego znajdziesz u nas specjalnie personalizowane zestawy również dla firm

Czekoladki na Dzień Ojca

29 kwietnia 2021

Każdy ojciec to wyjątkowy człowiek, dlatego też w dniu jego święta podaruj mu równie wyjątkowy prezent. Na zbliżające się wielkimi krokami święto wszystkich ojców, Mount Blanc przygotowało gustowne, piękne, ale co najważniejsze smaczne zestawy pralin i czekolad.

Czekoladki na Dzień Matki

15 marca 2021

Mama to osoba, która zasługuje na wszystko co najlepsze. I choć ważne jest, by pamiętać o niej codziennie, w jeden dzień w roku możemy celebrować jej święto w szczególny sposób i podarować jej coś prosto od serca.