Blog

Upiorne Halloween już wkracza do naszego sklepu online

Mgła opada, ciemno i zimno... w powietrzu wyczuć można strachy, duchy i czarownice. To znak, że już niebawem nadejdzie Halloween. Można poczuć już dreszcz emocji... Potwornie słodki to czas, zwłaszcza dla dzieci.

Słodkie czekoladki na Dzień Mamy

18 maj 2020

Najwspanialsze życzenia? To słodkie życzenia! Chcesz sprawić bliskiej osobie radość w dniu jej święta? Postaw na upominki wykonane z pysznej belgijskiej czekolady. Taki prezent wywoła uśmiech i zostanie zapamiętany na długo.

Czekoladki na zamówienie z napisem

18 maj 2020

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne rodzinne uroczystości: chrzciny, komunia, okrągłe urodziny, rocznica ślubu lub wielkie wydarzenia w gronie przyjaciół. Zazwyczaj oprócz konkretnego prezentu z różnych okazji kupujemy kwiaty, albo też coraz częściej zamiast kwiatów sięgamy po smakowite czekoladki.

Czekoladki na wielkanoc

17 marzec 2020

Święta - doskonały czas by móc pozwolić sobie na trochę słodkości. Także osoby nam bliskie mogą rozkoszowaź się najwpanialszymi słodyczami stworzonymi z najlepszej czekolady dzięki naszej najnowszej kolekcji czekoladek stworzonych na wielką okazję jaką jest wielkanoc.

Wielkanocne figurki

17 marzec 2020

​Słodkie upominki w postaci zestawów wypełnionych genialną belgijską czekoladą. Urocze balotynki, klasyczne opakowania, a także drewniane szkatułki stworzone z myślą o Wielkanocy. Wiosenne mixy barw, piękne dekoracje, teksty, życzenia i nadruki. Uwielbiana i od wieków doceniana na całym świecie czekolada, doskonała jako świąteczny prezent.

Czekoladki na Dzień Kobiet

26 luty 2020

Ogromnymi krokami zbliża się marzec. A co za tym idzie już niedługo tak długo wyczekiwane święto wszystkich pań - Dzień Kobiet

Czekoladki na Walentynki

3 luty 2020

Na czekoladzie Mount Blanc zna się jak nikt inny, dlatego też w naszej wytwórni słodkości ciągle staramy się odkrywać coraz to nowsze smaki. Tworzymy zestawy najlepszych pralin na każdą możliwą okazję. Dlatego też nowości nie mogło zabraknąć właśnie teraz, gdy wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych.

Prezent na Walentynki

3 luty 2020

Już niedługo wyjątkowe święto - Walentynki ! A dlaczego jest ono uważane za tak wyjątkowe? Ponieważ to święto zakochanych. To właśnie w ten dzień pragniemy pokazać naszej drugiej połówce jak bardzo nam na niej zależy i jak ważna dla nas jest. Mount Blanc przygotowałą na tę okazje specjalną propozycję. Najnowsza linia pralinek walentynkowych z pewnością zaskoczy nawet najbardziej wymagającą osobę.

Czekoladki na Boże Narodzenie

Spadające liście, chłodny wiaterek i coraz krótsze dni. To znak, że czas rozpocząć przygotowania do nadchodzącej zimy, a szczególnie do Świąt Bożego Narodzenia.

Słodkie czekoladki z okazji Dnia Babci

19 listopad 2019

Wraz z początkiem roku pojawi się kolejne ważne święto - Dzień Babci i Dziadka. Co podarować im z tej okazji? Podpowiadamy!