Blog

Czekoladki na Halloween

16 sierpień 2021

Lubisz strach? Zatem na pewno jesteś też fanem Halloween. Nie tylko ty, ponieważ to październikowe święto kochają wszystkie dzieciaki, które przebrane w przerażające stwory biegają po ulicach i krzyczą „słodycze albo psikus”!

Czekoladki na Boże Narodzenie

16 sierpień 2021

Za oknem śnieg, a pod choinką masa prezentów. Kto z nas nie lubi Bożego Narodzenia? To wyjątkowy czas, w którym spełniają się marzenia i padają najpiękniejsze życzenia, a do jednych z nich możesz i ty dołożyć coś od siebie ofiarowując bliskiej ci osobie wyjątkowy prezent…

Czekoladki na Mikołaja

13 sierpień 2021

Mikołajki to takie święto, które kocha każdy i chyba nie ma osoby, która by zaprzeczyła. W końcu kto z nas nie lubi dostawać i rozpakowywać prezentów. W tym roku i tym zostań Świętym Mikołajem obdarowując bliskie Ci osoby wyjątkowymi słodkimi upominkami.

Czekoladki na dzień nauczyciela

9 sierpień 2021

Wakacje zbliżają się ku końcowi, co oznacza, że już za niedługo dzieci znów usiądą w szkolnych ławkach i zaczną przygodę w kolejnej klasie. W ich naukę masę swojej pracy muszą włożyć nauczyciele, którym podczas ich październikowego święta możemy za to podziękować ofiarując im słodki upominek

Prezent na Dzień Chłopaka

5 sierpień 2021

Wszyscy panowie są wyjątkowi, dlatego w dniu ich święta zawsze pragniemy dać im wszystko, co najlepsze. Skoro więc Dzień Chłopaka już niedługo podaruj i ty najpiękniejszy upominek z tej wspaniałej okazji w postaci najlepszej belgijskiej czekolady!

Czekoladki dla firm

3 sierpień 2021

Mount Blanc to czekolada dla każdego i na każdą okazję. Dlatego znajdziesz u nas specjalnie personalizowane zestawy również dla firm

Czekoladki na Dzień Ojca

29 kwiecień 2021

Każdy ojciec to wyjątkowy człowiek, dlatego też w dniu jego święta podaruj mu równie wyjątkowy prezent. Na zbliżające się wielkimi krokami święto wszystkich ojców, Mount Blanc przygotowało gustowne, piękne, ale co najważniejsze smaczne zestawy pralin i czekolad.

Czekoladki na Dzień Matki

15 marzec 2021

Mama to osoba, która zasługuje na wszystko co najlepsze. I choć ważne jest, by pamiętać o niej codziennie, w jeden dzień w roku możemy celebrować jej święto w szczególny sposób i podarować jej coś prosto od serca.

Czekoladowy prezent na Wielkanoc

22 luty 2021

Wiosna, słońce, pierwsze kwiaty – zaraz kwiecień. A jeżeli kwiecień to oczywiście Wielkanoc! Kto z nas nie lubi świąt Wielkiej Nocy? W końcu te wyjątkowe święta obchodzimy tylko raz do roku. Piękne święta to także piękne upominki i dekoracje. Mount Blanc na ten wiosenny czas proponuje wspaniałe zestawy belgijskich pralin na Wielkanoc.

Czekoladki na Dzień Kobiet

19 luty 2021

Już niedługo wyczekiwany przez wszystkie panie dzień - 8 marca! Pragniemy, by każda kobieta w ten dzień poczuła się wyjątkowa, dlatego na tę okazję przygotowaliśmy równie wyjątkowe i wyborne zestawy czekoladek na dzień kobiet.