Blog

Czekoladki na Dzień Ojca

29 kwiecień 2021

Każdy ojciec to wyjątkowy człowiek, dlatego też w dniu jego święta podaruj mu równie wyjątkowy prezent. Na zbliżające się wielkimi krokami święto wszystkich ojców, Mount Blanc przygotowało gustowne, piękne, ale co najważniejsze smaczne zestawy pralin i czekolad.

Czekoladki na Dzień Matki

15 marzec 2021

Mama to osoba, która zasługuje na wszystko co najlepsze. I choć ważne jest, by pamiętać o niej codziennie, w jeden dzień w roku możemy celebrować jej święto w szczególny sposób i podarować jej coś prosto od serca.

Czekoladowy prezent na Wielkanoc

22 luty 2021

Wiosna, słońce, pierwsze kwiaty – zaraz kwiecień. A jeżeli kwiecień to oczywiście Wielkanoc! Kto z nas nie lubi świąt Wielkiej Nocy? W końcu te wyjątkowe święta obchodzimy tylko raz do roku. Piękne święta to także piękne upominki i dekoracje. Mount Blanc na ten wiosenny czas proponuje wspaniałe zestawy belgijskich pralin na Wielkanoc.

Czekoladki na Dzień Kobiet

19 luty 2021

Już niedługo wyczekiwany przez wszystkie panie dzień - 8 marca! Pragniemy, by każda kobieta w ten dzień poczuła się wyjątkowa, dlatego na tę okazję przygotowaliśmy równie wyjątkowe i wyborne zestawy czekoladek na dzień kobiet.

Prezent na walentynki

22 styczeń 2021

Szukasz prezentu dla swojej drugiej połówki z okazji zbliżającego się święta zakochanych? Świetnie zatem, że trafiłeś właśnie na nas. Mount Blanc co roku tworzy coraz bardziej wyjątkowe słodkie upominki z okazji Walentynek.

Czekoladki na Dzień Babci i Dziadka

8 styczeń 2021

Wielkimi krokami zbliżają się do nas dwa wyjątkowe dni - Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. W ten szczególny czas chcemy podarować im coś pięknego i niezapomnianego. To oni nas rozpieszczają i z przymrużeniem oka patrzą na rzeczy, z których nasi rodzice czasem niekoniecznie są dumni.

Czekoladki dla firm

4 grudzień 2020

Tworzymy nasze czekoladki z ogromną pasją i zaangażowaniem, ponieważ czekoladę kochamy jak mało kto. Dzięki tej energii w Mount Blanc powstają słodycze na każdą okazję i dla każdego.

Najsłodsze czekoladki

26 listopad 2020

Decydując się na podarowanie prezentu bliskiej nam osobie staramy się dobrać go w taki sposób, by sprawił jak największą radość osobie obdarowywanej. Zaczynamy zastanawiać się nad idealnym prezentem bardzo często już na kilka dni a nawet tygodni przed konkretnym wydarzeniem...

Słodki prezent - praliny

26 listopad 2020

Każdy dzień może być doskonałym czasem na skosztowanie czegoś słodkiego. A mając pod ręką przepyszne belgijskie praliny nie trudno będzię się do tego przekonać. To te małe słodkości tworzone z wielkiej miłości do czekolady mogą sprawić, ze każdy dzień, nawet najgorszy stanie się o wiele lepszy.

Boże Narodzenie

28 październik 2020

Dlaczego zima jest ulubioną porą roku dla tak wielu osób? Ponieważ kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. A jak święta, to oczywiście prezenty! To właśnie na ten magiczny czas w roku Mount Blanc przygotowało najlepsze zestawy słodkich prezentów bożonarodzeniowych w postaci nieziemskich belgijskich pralinek. Pozwól nam  zaskoczyć siebie i twoim bliskich najlepszymi slodkościami z prawdziwej balgijskiej czekolady.