Czekoladki. Belgijskie pralinki. Artykuły o czekoladzie i słodyczach

Słodki Dzień Ojca

26 maj 2021

Zbliża się Dzień Taty, który będziemy obchodzić 23 czerwca. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka propozycji na słodki prezent, który z pewnością ucieszy każdego Tatę!

Słodkie TAK!

9 maj 2021

Zawarcie związku małżeńskiego powszechnie uważa się za jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Istotne jest, aby ten dzień był wyjątkowy i na zawsze pozostał w pamięci nowożeńców.

Dzień Dziecka w Mount Blanc

30 kwiecień 2021

Zbliża się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka. Każda pociecha marzy, aby w tym dniu wyjątkowym spełniły się jego wszystkie najskrytsze marzenia.

Czekoladki na Dzień Ojca

29 kwiecień 2021

Każdy ojciec to wyjątkowy człowiek, dlatego też w dniu jego święta podaruj mu równie wyjątkowy prezent. Na zbliżające się wielkimi krokami święto wszystkich ojców, Mount Blanc przygotowało gustowne, piękne, ale co najważniejsze smaczne zestawy pralin i czekolad.

Słodka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

27 kwiecień 2021

Komunia Święta to ważny, ale i bardzo wyjątkowy dzień dla dziecka. Aby zwieńczyć trud włożony w przygotowania do tego dnia, Mount Blanc oferuje kilka słodkich propozycji na prezent, które staną się bez wątpienia także pamiątką po tym wyjątkowym dniu.

Dzień Mamy

27 kwiecień 2021

26 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Matki. Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy propozycje słodkich upominków – każda Mama z pewnością zasługuje na chwilę słodkiej uczty.

Czekoladki na Dzień Matki

15 marzec 2021

Mama to osoba, która zasługuje na wszystko co najlepsze. I choć ważne jest, by pamiętać o niej codziennie, w jeden dzień w roku możemy celebrować jej święto w szczególny sposób i podarować jej coś prosto od serca.

Czekoladowy prezent na Wielkanoc

22 luty 2021

Wiosna, słońce, pierwsze kwiaty – zaraz kwiecień. A jeżeli kwiecień to oczywiście Wielkanoc! Kto z nas nie lubi świąt Wielkiej Nocy? W końcu te wyjątkowe święta obchodzimy tylko raz do roku. Piękne święta to także piękne upominki i dekoracje. Mount Blanc na ten wiosenny czas proponuje wspaniałe zestawy belgijskich pralin na Wielkanoc.

Czekoladki na Dzień Kobiet

19 luty 2021

Już niedługo wyczekiwany przez wszystkie panie dzień - 8 marca! Pragniemy, by każda kobieta w ten dzień poczuła się wyjątkowa, dlatego na tę okazję przygotowaliśmy równie wyjątkowe i wyborne zestawy czekoladek na dzień kobiet.

Wielka moc słodyczy i czekoladek na Wielkanoc

5 luty 2021

Zbliża się jeden z najbardziej optymistycznych okresów w roku – Wielkanoc. W tym pełnym nadziei czasie przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję wesołych pralinek, belgijskich czekoladek na Wielkanoc które staną się ulubieńcami zarówno dzieci, jak i dorosłych.