Blog

Prezent na walentynki

Szukasz prezentu dla swojej drugiej połówki z okazji zbliżającego się święta zakochanych? Świetnie zatem, że trafiłeś właśnie na nas. Mount Blanc co roku tworzy coraz bardziej wyjątkowe słodkie upominki z okazji Walentynek.

Czekoladki na Dzień Babci i Dziadka

Wielkimi krokami zbliżają się do nas dwa wyjątkowe dni - Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. W ten szczególny czas chcemy podarować im coś pięknego i niezapomnianego. To oni nas rozpieszczają i z przymrużeniem oka patrzą na rzeczy, z których nasi rodzice czasem niekoniecznie są dumni.

Czekoladki dla firm

Tworzymy nasze czekoladki z ogromną pasją i zaangażowaniem, ponieważ czekoladę kochamy jak mało kto. Dzięki tej energii w Mount Blanc powstają słodycze na każdą okazję i dla każdego.

Najsłodsze czekoladki

26 listopad 2020

Decydując się na podarowanie prezentu bliskiej nam osobie staramy się dobrać go w taki sposób, by sprawił jak największą radość osobie obdarowywanej. Zaczynamy zastanawiać się nad idealnym prezentem bardzo często już na kilka dni a nawet tygodni przed konkretnym wydarzeniem...

Słodki prezent - praliny

26 listopad 2020

Każdy dzień może być doskonałym czasem na skosztowanie czegoś słodkiego. A mając pod ręką przepyszne belgijskie praliny nie trudno będzię się do tego przekonać. To te małe słodkości tworzone z wielkiej miłości do czekolady mogą sprawić, ze każdy dzień, nawet najgorszy stanie się o wiele lepszy.

Boże Narodzenie

Dlaczego zima jest ulubioną porą roku dla tak wielu osób? Ponieważ kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. A jak święta, to oczywiście prezenty! To właśnie na ten magiczny czas w roku Mount Blanc przygotowało najlepsze zestawy słodkich prezentów bożonarodzeniowych w postaci nieziemskich belgijskich pralinek. Pozwól nam  zaskoczyć siebie i twoim bliskich najlepszymi slodkościami z prawdziwej balgijskiej czekolady.

6 grudnia - Mikołajki

Już za niedługo czas tak bardzo wyczekiwany nie tylko przez dzieci. Jeden dzień do roku kiedy wszyscy, niezależnie od wieku i płci możemy stać się świętymi mikołajami - to właśnie 6 grudnia. 

Prezenty dla firm

Słodycze Mount Blanc tworzone są z najwyższa starannością i dbałością o szczegóły. Nie tylko pięknie się prezentują i cieszą oko, ale także wspaniale smakują. To dzięki naszej wielkiej pasji i miłosci do tego co robimy, powstają najlepsze słodycze, którymi możemy się dzielić z naszymi klientami.

Upiorne Halloween już wkracza do naszego sklepu online

Mgła opada, ciemno i zimno... w powietrzu wyczuć można strachy, duchy i czarownice. To znak, że już niebawem nadejdzie Halloween. Można poczuć już dreszcz emocji... Potwornie słodki to czas, zwłaszcza dla dzieci.

Przerażająco słodkie Halloween w Mount Blanc

Zobacz najnowszą kolekcję upiornych czekoladek jakie przygotowaliśmy z okazji Halloween. Strach się ich bać, ale zobaczyć można :) Jesienią rozweselą każdą osobę, która je dostanie i osłodzą pochmurne dni.