Czekoladki. Belgijskie pralinki. Artykuły o czekoladzie i słodyczach

Dzień Babci i Dziadka

10 styczeń 2022

W styczniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka ☺ To ważne święto w roku zarówno dla wnuków, jak i dla dziadków. Jest to wspaniała okazja, aby podarować swoim ukochanym dziadkom słodki upominek i podziękować za troskę, jaką oni nas obdarzają każdego dnia ☺

Menu zimowe

6 grudzień 2021

Zbliża się zima, a wraz z nią wprowadzamy do naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc Zimowe Menu. Pozostawiliśmy niektóre pozycje z Jesiennego Menu, które najbardziej polubiliście oraz stworzyliśmy kilka nowych propozycji ☺ Smakami przewodnimi Zimowego Menu są między innymi pieczone jabłko, szarlotka i cynamon.

Black Friday

25 listopad 2021

Już 26 listopada Black Friday, czyli znany na całym świecie Czarny Piątek. Symbolicznie oznacza początek przedświątecznych zakupów. Mount Blanc również przygotowało z tej okazji niespodziankę dla swoich klientów. Zapraszamy do skorzystania ze słodkiego rabatu! To dobry moment na kupno bożonarodzeniowych upominków i nie tylko ☺

Boże Narodzenie

23 listopad 2021

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który czeka się cały rok. To czas dzielenia się dobrem oraz wręczania miłych upominków. Chyba każdy z nas czeka na drobiazg znaleziony pod pachnącą choinką. Mount Blanc jak co roku przygotowało świąteczne propozycje na słodkie prezenty.

Powiało grozą w Mount Blanc

12 październik 2021

Zbliża się najstraszniejszy dzień w roku - szczególnie wyczekiwany przez dzieci i młodzież, którzy w tym dniu mogą dać ponieść się wodzy fantazji i przebrać się za demony! Dla tych, którzy boją się potwornych stworzeń w noc Halloween mamy coś na osłodę i ukojenie nerwów ☺

Menu jesienne

1 październik 2021

Zawitała jesień, a wraz z jesienią nowości w naszych kawiarniach ☺ Stworzyliśmy dla Państwa pyszne desery, aromatyczne kawy i herbaty oraz rozgrzewające czekolady w jesiennej odsłonie. Przewodnim smakiem tegorocznego Menu Jesiennego są między innymi: syrop klonowy i kasztanowy, korzenne Banoffee oraz aromatyczne przyprawy.

Dzień Szefa

16 wrzesień 2021

Dzień Szefa to okazja, aby podziękować wszystkim Szefom za ciężką pracę, jaką wkładają w działanie firmy. W 2021 roku Dzień Szefa przypada 15 października. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na słodki podarunek z tej okazji.

Dzień Nauczyciela

14 wrzesień 2021

Zbliża się Dzień Nauczyciela, a to oznacza chęć podziękowania Nauczycielom za trud włożony w edukację. Mount Blanc przygotowało kilka propozycji, które z pewnością osłodzą wszystkim Nauczycielom ich święto w dniu 14 października.

Słodkie upominki z okazji Dnia Chłopaka

19 sierpień 2021

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka, który jest wspaniałą okazją aby podarować swojemu chłopakowi słodki podarunek. Drogie Dziewczyny – nie zapomnijcie o tym święcie! Mount Blanc przygotowało dla Was kilka pomysłów na prezent.

Czekoladki na Halloween

16 sierpień 2021

Lubisz strach? Zatem na pewno jesteś też fanem Halloween. Nie tylko ty, ponieważ to październikowe święto kochają wszystkie dzieciaki, które przebrane w przerażające stwory biegają po ulicach i krzyczą „słodycze albo psikus”!