Czekoladki. Belgijskie pralinki. Artykuły o czekoladzie i słodyczach

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

9 czerwca 2022

Zakończenie Roku Szkolnego to długo wyczekiwany czas przez uczniów, ponieważ właśnie wtedy zaczynają się upragnione wakacje. To również wspaniała okazja, aby podziękować swoim nauczycielom za trud włożony w edukację w trakcie całego roku.

Słodkie upominki z okazji Dnia Ojca

8 czerwca 2022

Już niedługo 23 czerwca, a to oznacza zbliżający się Dzień Ojca! Na tę okazję proponujemy Wam słodki prezent od Mount Blanc, który ucieszy każdego Tatę!

Słodki Dzień Dziecka w Mount Blanc

5 maja 2022

1 czerwca to długo wyczekiwany przez wszystkie nasze pociechy Dzień Dziecka! Dzieciaki marzą, aby w tym szczególnym dniu dostać wymarzone i ciekawe prezenty od swoich bliskich. Jeżeli chcielibyście sprawić dzieciom słodki prezent, to mamy dla Was kilka oryginalnych propozycji!

Słodkie upominki z okazji Dnia Mamy

5 maja 2022

Zbliża się Dzień Matki, który będziemy obchodzić już 26 maja. Z tej okazji przygotowaliśmy słodkie inspiracje na prezenty, ponieważ każda mama zasługuje na chwilę słodkiej uczty.

Pierwsza Komunia Święta

5 kwietnia 2022

Pierwsza Komunia Święta to długo wyczekiwany i ważny dzień w życiu każdego dziecka. Często zastanawiamy się, co powinniśmy wręczyć dziecku w tym wyjątkowym dniu. Mamy dla Państwa kilka słodkich propozycji!

Personalizowane upominki firmowe na każdą okazję

15 marca 2022

Słodkie upominki firmowe z możliwością personalizacji to wspaniała forma promocji każdej firmy. Świetnie nadadzą się dla pracowników, klientów i kontrahentów.

Menu Wiosenne

15 marca 2022

Wraz z nadejściem wiosny, nadchodzi apetyczne Wiosenne Menu, które możecie degustować w naszych kawiarniach. Smakiem przewodnim są Wasze ulubione kruche ciasteczka, czekolada oraz płatki róży. Premierowo pojawiają się także lody makowe, które z pewnością skradną serce nie jednemu z Was!

Słodkie upominki na Wielkanoc

15 marca 2022

Wielkanoc to bardzo radosny czas – pełen nadziei i radości. To wspaniała okazja, aby sprawić swoim bliskim drobny upominek od Mount Blanc.

Wielkanocne figurki

3 marca 2022

​Słodkie upominki w postaci zestawów wypełnionych genialną belgijską czekoladą. Urocze balotynki, klasyczne opakowania, a także drewniane szkatułki stworzone z myślą o Wielkanocy. Wiosenne mixy barw, piękne dekoracje, teksty, życzenia i nadruki. Uwielbiana i od wieków doceniana na całym świecie czekolada, doskonała jako świąteczny prezent.

Czekoladki na wielkanoc

1 marca 2022

Święta - doskonały czas by móc pozwolić sobie na trochę słodkości. Także osoby nam bliskie mogą rozkoszowaź się najwpanialszymi słodyczami stworzonymi z najlepszej czekolady dzięki naszej najnowszej kolekcji czekoladek stworzonych na wielką okazję jaką jest wielkanoc.