Czekoladki. Belgijskie pralinki. Artykuły o czekoladzie i słodyczach

Dzień Szefa

16 wrzesień 2021

Dzień Szefa to okazja, aby podziękować wszystkim Szefom za ciężką pracę, jaką wkładają w działanie firmy. W 2021 roku Dzień Szefa przypada 15 października. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na słodki podarunek z tej okazji.

Dzień Nauczyciela

14 wrzesień 2021

Zbliża się Dzień Nauczyciela, a to oznacza chęć podziękowania Nauczycielom za trud włożony w edukację. Mount Blanc przygotowało kilka propozycji, które z pewnością osłodzą wszystkim Nauczycielom ich święto w dniu 14 października.

Słodkie upominki z okazji Dnia Chłopaka

19 sierpień 2021

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka, który jest wspaniałą okazją aby podarować swojemu chłopakowi słodki podarunek. Drogie Dziewczyny – nie zapomnijcie o tym święcie! Mount Blanc przygotowało dla Was kilka pomysłów na prezent.

Czekoladki na Halloween

16 sierpień 2021

Lubisz strach? Zatem na pewno jesteś też fanem Halloween. Nie tylko ty, ponieważ to październikowe święto kochają wszystkie dzieciaki, które przebrane w przerażające stwory biegają po ulicach i krzyczą „słodycze albo psikus”!

Czekoladki na Boże Narodzenie

16 sierpień 2021

Za oknem śnieg, a pod choinką masa prezentów. Kto z nas nie lubi Bożego Narodzenia? To wyjątkowy czas, w którym spełniają się marzenia i padają najpiękniejsze życzenia, a do jednych z nich możesz i ty dołożyć coś od siebie ofiarowując bliskiej ci osobie wyjątkowy prezent…

Czekoladki na Mikołaja

13 sierpień 2021

Mikołajki to takie święto, które kocha każdy i chyba nie ma osoby, która by zaprzeczyła. W końcu kto z nas nie lubi dostawać i rozpakowywać prezentów. W tym roku i tym zostań Świętym Mikołajem obdarowując bliskie Ci osoby wyjątkowymi słodkimi upominkami.

Czekoladki na dzień nauczyciela

9 sierpień 2021

Wakacje zbliżają się ku końcowi, co oznacza, że już za niedługo dzieci znów usiądą w szkolnych ławkach i zaczną przygodę w kolejnej klasie. W ich naukę masę swojej pracy muszą włożyć nauczyciele, którym podczas ich październikowego święta możemy za to podziękować ofiarując im słodki upominek

Nowe smaki pralin

6 sierpień 2021

Niedawno nasza kolekcja pralin powiększyła się aż o sześć nowych pralin! Tym wyjątkowym smakom ciężko jest się oprzeć ☺

Prezent na Dzień Chłopaka

5 sierpień 2021

Wszyscy panowie są wyjątkowi, dlatego w dniu ich święta zawsze pragniemy dać im wszystko, co najlepsze. Skoro więc Dzień Chłopaka już niedługo podaruj i ty najpiękniejszy upominek z tej wspaniałej okazji w postaci najlepszej belgijskiej czekolady!

Czekoladki dla firm

3 sierpień 2021

Mount Blanc to czekolada dla każdego i na każdą okazję. Dlatego znajdziesz u nas specjalnie personalizowane zestawy również dla firm