Czekoladki. Belgijskie pralinki. Artykuły o czekoladzie i słodyczach

Czekoladki na Dzień Matki

15 marzec 2021

Mama to osoba, która zasługuje na wszystko co najlepsze. I choć ważne jest, by pamiętać o niej codziennie, w jeden dzień w roku możemy celebrować jej święto w szczególny sposób i podarować jej coś prosto od serca.

Czekoladowy prezent na Wielkanoc

22 luty 2021

Wiosna, słońce, pierwsze kwiaty – zaraz kwiecień. A jeżeli kwiecień to oczywiście Wielkanoc! Kto z nas nie lubi świąt Wielkiej Nocy? W końcu te wyjątkowe święta obchodzimy tylko raz do roku. Piękne święta to także piękne upominki i dekoracje. Mount Blanc na ten wiosenny czas proponuje wspaniałe zestawy belgijskich pralin na Wielkanoc.

Czekoladki na Dzień Kobiet

19 luty 2021

Już niedługo wyczekiwany przez wszystkie panie dzień - 8 marca! Pragniemy, by każda kobieta w ten dzień poczuła się wyjątkowa, dlatego na tę okazję przygotowaliśmy równie wyjątkowe i wyborne zestawy czekoladek na dzień kobiet.

Wielka moc słodyczy i czekoladek na Wielkanoc

5 luty 2021

Zbliża się jeden z najbardziej optymistycznych okresów w roku – Wielkanoc. W tym pełnym nadziei czasie przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję wesołych pralinek, belgijskich czekoladek na Wielkanoc które staną się ulubieńcami zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wyjątkowy mężczyzna zasługuje na wyjątkowy prezent!

5 luty 2021

Niedługo po Dniu Kobiet obchodzony jest Dzień Mężczyzn. Jest to wspaniała okazja, aby podarować swojemu mężowi, tacie, bratu lub innym wybranym mężczyznom słodki prezent. Jak co roku Mount Blanc przygotowało z tej okazji kilka propozycji.

Słodka kolekcja z okazji Dnia Kobiet

1 luty 2021

Z okazji Dnia Kobiet stworzyliśmy kolekcję, która przypadnie do gustu każdej Pani.

Słodkie Walentynki z Mount Blanc

1 luty 2021

Walentynki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dni w roku. W tym wyjątkowym dniu każdy pamięta o swojej ukochanej osobie. Ci z was, którzy jeszcze nie mają pomysłu na prezent – podpowiadamy co wybrać.

Prezent na walentynki

Szukasz prezentu dla swojej drugiej połówki z okazji zbliżającego się święta zakochanych? Świetnie zatem, że trafiłeś właśnie na nas. Mount Blanc co roku tworzy coraz bardziej wyjątkowe słodkie upominki z okazji Walentynek.

Czekoladki na Dzień Babci i Dziadka

Wielkimi krokami zbliżają się do nas dwa wyjątkowe dni - Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. W ten szczególny czas chcemy podarować im coś pięknego i niezapomnianego. To oni nas rozpieszczają i z przymrużeniem oka patrzą na rzeczy, z których nasi rodzice czasem niekoniecznie są dumni.

Czekoladki dla firm

Tworzymy nasze czekoladki z ogromną pasją i zaangażowaniem, ponieważ czekoladę kochamy jak mało kto. Dzięki tej energii w Mount Blanc powstają słodycze na każdą okazję i dla każdego.