Aktualności

Dzień Szefa

16 wrzesień 2021

Dzień Szefa to okazja, aby podziękować wszystkim Szefom za ciężką pracę, jaką wkładają w działanie firmy. W 2021 roku Dzień Szefa przypada 15 października. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na słodki podarunek z tej okazji.

Dzień Nauczyciela

14 wrzesień 2021

Zbliża się Dzień Nauczyciela, a to oznacza chęć podziękowania Nauczycielom za trud włożony w edukację. Mount Blanc przygotowało kilka propozycji, które z pewnością osłodzą wszystkim Nauczycielom ich święto w dniu 14 października.

Słodkie upominki z okazji Dnia Chłopaka

19 sierpień 2021

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka, który jest wspaniałą okazją aby podarować swojemu chłopakowi słodki podarunek. Drogie Dziewczyny – nie zapomnijcie o tym święcie! Mount Blanc przygotowało dla Was kilka pomysłów na prezent.

Nowe smaki pralin

6 sierpień 2021

Niedawno nasza kolekcja pralin powiększyła się aż o sześć nowych pralin! Tym wyjątkowym smakom ciężko jest się oprzeć ☺

Bożonarodzeniowa oferta dla firm

30 lipiec 2021

Oddajemy w Państwa ręce katalog z ofertą bożonarodzeniową dla firm. W katalogu prezentowany jest szeroki wybór zestawów prezentowych na Boże Narodzenie 2021 oraz dostępne możliwości indywidualnej personalizacji.

Słodki upominek z okazji Imienin lub Urodzin

5 lipiec 2021

Imieniny i Urodziny to dni, w których chcemy sprawić solenizantowi radość i wywołać uśmiech na jego twarzy. To świetne okazje, aby podarować coś słodkiego zamkniętego w pięknym personalizowanym pudełku.

Słodki Dzień Ojca

26 maj 2021

Zbliża się Dzień Taty, który będziemy obchodzić 23 czerwca. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka propozycji na słodki prezent, który z pewnością ucieszy każdego Tatę!

Słodkie TAK!

9 maj 2021

Zawarcie związku małżeńskiego powszechnie uważa się za jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Istotne jest, aby ten dzień był wyjątkowy i na zawsze pozostał w pamięci nowożeńców.

Dzień Dziecka w Mount Blanc

30 kwiecień 2021

Zbliża się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka. Każda pociecha marzy, aby w tym dniu wyjątkowym spełniły się jego wszystkie najskrytsze marzenia.

Słodka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

27 kwiecień 2021

Komunia Święta to ważny, ale i bardzo wyjątkowy dzień dla dziecka. Aby zwieńczyć trud włożony w przygotowania do tego dnia, Mount Blanc oferuje kilka słodkich propozycji na prezent, które staną się bez wątpienia także pamiątką po tym wyjątkowym dniu.