Aktualności

Słodki Dzień Ojca

26 maj 2021

Zbliża się Dzień Taty, który będziemy obchodzić 23 czerwca. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka propozycji na słodki prezent, który z pewnością ucieszy każdego Tatę!

Słodkie TAK!

9 maj 2021

Zawarcie związku małżeńskiego powszechnie uważa się za jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Istotne jest, aby ten dzień był wyjątkowy i na zawsze pozostał w pamięci nowożeńców.

Dzień Dziecka w Mount Blanc

30 kwiecień 2021

Zbliża się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka. Każda pociecha marzy, aby w tym dniu wyjątkowym spełniły się jego wszystkie najskrytsze marzenia.

Słodka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

27 kwiecień 2021

Komunia Święta to ważny, ale i bardzo wyjątkowy dzień dla dziecka. Aby zwieńczyć trud włożony w przygotowania do tego dnia, Mount Blanc oferuje kilka słodkich propozycji na prezent, które staną się bez wątpienia także pamiątką po tym wyjątkowym dniu.

Dzień Mamy

27 kwiecień 2021

26 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Matki. Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy propozycje słodkich upominków – każda Mama z pewnością zasługuje na chwilę słodkiej uczty.

Wielka moc słodyczy i czekoladek na Wielkanoc

5 luty 2021

Zbliża się jeden z najbardziej optymistycznych okresów w roku – Wielkanoc. W tym pełnym nadziei czasie przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję wesołych pralinek, belgijskich czekoladek na Wielkanoc które staną się ulubieńcami zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wyjątkowy mężczyzna zasługuje na wyjątkowy prezent!

5 luty 2021

Niedługo po Dniu Kobiet obchodzony jest Dzień Mężczyzn. Jest to wspaniała okazja, aby podarować swojemu mężowi, tacie, bratu lub innym wybranym mężczyznom słodki prezent. Jak co roku Mount Blanc przygotowało z tej okazji kilka propozycji.

Słodka kolekcja z okazji Dnia Kobiet

1 luty 2021

Z okazji Dnia Kobiet stworzyliśmy kolekcję, która przypadnie do gustu każdej Pani.

Słodkie Walentynki z Mount Blanc

1 luty 2021

Walentynki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dni w roku. W tym wyjątkowym dniu każdy pamięta o swojej ukochanej osobie. Ci z was, którzy jeszcze nie mają pomysłu na prezent – podpowiadamy co wybrać.

Przerażająco słodkie Halloween w Mount Blanc

14 październik 2020

Zobacz najnowszą kolekcję upiornych czekoladek jakie przygotowaliśmy z okazji Halloween. Strach się ich bać, ale zobaczyć można :) Jesienią rozweselą każdą osobę, która je dostanie i osłodzą pochmurne dni.