Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

5 grudnia 2023

Zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka, który przypada odpowiednio 21 i 22 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłu, jaki prezent kupić swoim dziadkom, to przychodzimy do Was z ciekawymi propozycjami.

Święto zakochanych

5 grudnia 2023

Już 14 lutego święto zakochanych, czyli Walentynki! Co łączy to święto i naszą firmę? Oczywiście miłość do pralinek belgijskich! 

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w słodkim wydaniu

28 lutego 2023

Marzec to miesiąc, w którym są aż dwie okazje do słodkiego świętowania zarówno w gronie kobiet, jak i w gronie mężczyzn. Już 8 marca w naszym kalendarzu Dzień Kobiet, a 10 marca Dzień Mężczyzn. Niezmiennie mamy dla Was kilka słodkich propozycji na upominki z tych okazji.

Zimowe Menu

16 grudnia 2022

Za oknem zimowa aura, a to oznacza że czas najwyższy na premierę naszego Zimowego Menu! Znalazło się w nim to, co lubicie najbardziej, czyli rozgrzewające smaki i aromatyczne przyprawy ☺ Wszystkie propozycje świetnie sprawdzą się na chłodne zimowe dni. A oto one:

Magia świąt od Mount Blanc

22 listopada 2022

Nadchodzi Boże Narodzenie, czyli najbardziej wyczekiwany czas w roku przez większość z nas. To czas rodzinnej atmosfery, dzielenia się dobrem i obdarowania bliskich upominkami. Z tej okazji Mount Blanc przygotowało wiele słodkich propozycji na prezenty.

Nadchodzi Halloween…

18 października 2022

Nadchodzi najstraszniejsza noc w roku, czyli Halloween. W ostatni dzień października przypada święto, które jedni lubią, a drudzy panicznie się go boją. To właśnie wtedy na ulicach miast pojawiają się przebrane upiory, a domy rozświetlają halloweenowe dynie. Dla tych, który chcieliby ustrzec się przed psikusem, mamy w ofercie specjalną edycję bombonier z belgijskimi pralinami.

Słodkie upominki dla Nauczycieli

26 września 2022

Zbliża się Dzień Nauczyciela, który już 14 października! Warto rozglądnąć się za upominkiem dla Nauczycieli, aby docenić ich trud włożony w naukę naszych dzieci. Przygotowaliśmy kilka propozycji na słodkie podarunki, które z pewnością umilą to święto wszystkim obdarowanym Nauczycielom.

Menu Jesienne w kawiarniach Mount Blanc

20 września 2022

Drzewa stają się coraz bardziej kolorowe, dzieci wróciły do szkół – a to oznacz tylko: JESIEŃ ☺ Wraz z nadejściem jesieni chcemy przedstawić Państwu nasze Jesienne Menu, które już możecie znaleźć w naszych kawiarniach.

Dzień Chłopaka w słodkim klimacie

5 września 2022

Zbliża się 30 września, a to oznacza tylko jedno – Dzień Chłopaka! ☺ Jest to wspaniała okazja, aby sprawić chłopakom słodki personalizowany upominek. Jak zawsze mamy dla Was kilka pomysłów. Sami zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

Słodki prezent dla Solenizanta

3 sierpnia 2022

Urodziny lub Imieniny to takie okoliczności, kiedy chcemy sprawić solenizantowi radość poprzez wręczenie miłego upominku. Takim podarunkiem może być bombonierka pełna belgijskich pralin od Mount Blanc ☺