Aktualności

Wielka moc słodyczy i czekoladek na Wielkanoc

5 luty 2021

Zbliża się jeden z najbardziej optymistycznych okresów w roku – Wielkanoc. W tym pełnym nadziei czasie przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję wesołych pralinek, belgijskich czekoladek na Wielkanoc które staną się ulubieńcami zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wyjątkowy mężczyzna zasługuje na wyjątkowy prezent!

5 luty 2021

Niedługo po Dniu Kobiet obchodzony jest Dzień Mężczyzn. Jest to wspaniała okazja, aby podarować swojemu mężowi, tacie, bratu lub innym wybranym mężczyznom słodki prezent. Jak co roku Mount Blanc przygotowało z tej okazji kilka propozycji.

Słodka kolekcja z okazji Dnia Kobiet

1 luty 2021

Z okazji Dnia Kobiet stworzyliśmy kolekcję, która przypadnie do gustu każdej Pani.

Słodkie Walentynki z Mount Blanc

1 luty 2021

Walentynki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dni w roku. W tym wyjątkowym dniu każdy pamięta o swojej ukochanej osobie. Ci z was, którzy jeszcze nie mają pomysłu na prezent – podpowiadamy co wybrać.

Przerażająco słodkie Halloween w Mount Blanc

Zobacz najnowszą kolekcję upiornych czekoladek jakie przygotowaliśmy z okazji Halloween. Strach się ich bać, ale zobaczyć można :) Jesienią rozweselą każdą osobę, która je dostanie i osłodzą pochmurne dni.

Nieprzeciętny prezent na Dzień Nauczyciela

To wyjątkowy dzień, w którym każdy pamięta o swoich wychowawcach, pedagogach i wykładowcach. Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na prezent z okazji Dnia Nauczyciela, podpowiadamy które prezenty będą idealne na tą okazję.

Jesienne menu w Pijalniach Mount Blanc

Już za rogiem jesień.. już niedługo przyjdą chłodne dni. W Pijalniach Czekolady i Kawy Mount Blanc, na naszych Klientów czekają wyjątkowe specjały. Nic tak nie poprawia humoru, jak czekolada.

Nowa kolekcja z okazji Dnia Chłopaka

Chcesz obdarować swojego ukochanego wyjątkowym prezentem? Szukasz ciekawych upominków dla kolegów z pracy? Podpowiadamy jak zaskoczyć i sprawić prawdziwą przyjemność w tym wyjątkowym dniu.

Nowa kolekcja z okazji Chrztu świętego

Nowa kolekcja pralin na Chrzest Święty już w naszym sklepie! Już teraz możecie wysłać czekoladowe zaproszenia lub podziękować gościom, w tym ważnym dniu, słodkim, spersonalizowanym podarunkiem.

Oferta dla Firm – katalog świąteczny 2020.

Wszystkie firmy oraz agencje reklamowe które rozpoczęły przygotowania do sezonu świątecznego, zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą. W katalogu prezentowana jest szeroka oferta tegorocznych zestawów prezentowych oraz możliwości indywidualnej personalizacji.