Aktualności

Black Friday

25 listopad 2021

Już 26 listopada Black Friday, czyli znany na całym świecie Czarny Piątek. Symbolicznie oznacza początek przedświątecznych zakupów. Mount Blanc również przygotowało z tej okazji niespodziankę dla swoich klientów. Zapraszamy do skorzystania ze słodkiego rabatu! To dobry moment na kupno bożonarodzeniowych upominków i nie tylko ☺

Boże Narodzenie

23 listopad 2021

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który czeka się cały rok. To czas dzielenia się dobrem oraz wręczania miłych upominków. Chyba każdy z nas czeka na drobiazg znaleziony pod pachnącą choinką. Mount Blanc jak co roku przygotowało świąteczne propozycje na słodkie prezenty.

Powiało grozą w Mount Blanc

12 październik 2021

Zbliża się najstraszniejszy dzień w roku - szczególnie wyczekiwany przez dzieci i młodzież, którzy w tym dniu mogą dać ponieść się wodzy fantazji i przebrać się za demony! Dla tych, którzy boją się potwornych stworzeń w noc Halloween mamy coś na osłodę i ukojenie nerwów ☺

Menu jesienne

1 październik 2021

Zawitała jesień, a wraz z jesienią nowości w naszych kawiarniach ☺ Stworzyliśmy dla Państwa pyszne desery, aromatyczne kawy i herbaty oraz rozgrzewające czekolady w jesiennej odsłonie. Przewodnim smakiem tegorocznego Menu Jesiennego są między innymi: syrop klonowy i kasztanowy, korzenne Banoffee oraz aromatyczne przyprawy.

Dzień Szefa

16 wrzesień 2021

Dzień Szefa to okazja, aby podziękować wszystkim Szefom za ciężką pracę, jaką wkładają w działanie firmy. W 2021 roku Dzień Szefa przypada 15 października. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na słodki podarunek z tej okazji.

Dzień Nauczyciela

14 wrzesień 2021

Zbliża się Dzień Nauczyciela, a to oznacza chęć podziękowania Nauczycielom za trud włożony w edukację. Mount Blanc przygotowało kilka propozycji, które z pewnością osłodzą wszystkim Nauczycielom ich święto w dniu 14 października.

Słodkie upominki z okazji Dnia Chłopaka

19 sierpień 2021

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka, który jest wspaniałą okazją aby podarować swojemu chłopakowi słodki podarunek. Drogie Dziewczyny – nie zapomnijcie o tym święcie! Mount Blanc przygotowało dla Was kilka pomysłów na prezent.

Nowe smaki pralin

6 sierpień 2021

Niedawno nasza kolekcja pralin powiększyła się aż o sześć nowych pralin! Tym wyjątkowym smakom ciężko jest się oprzeć ☺

Bożonarodzeniowa oferta dla firm

30 lipiec 2021

Oddajemy w Państwa ręce katalog z ofertą bożonarodzeniową dla firm. W katalogu prezentowany jest szeroki wybór zestawów prezentowych na Boże Narodzenie 2021 oraz dostępne możliwości indywidualnej personalizacji.

Słodki upominek z okazji Imienin lub Urodzin

5 lipiec 2021

Imieniny i Urodziny to dni, w których chcemy sprawić solenizantowi radość i wywołać uśmiech na jego twarzy. To świetne okazje, aby podarować coś słodkiego zamkniętego w pięknym personalizowanym pudełku.