Boże Narodzenie

Wśród świątecznych propozycji na słodkie upominki znalazły się między innymi urocze balotynki ze świątecznymi i zimowymi motywami, bombonierki Falling Stars nawiązujące swoim kształtem do pierwszej gwiazdki, czekoladowe tafle z zimowo-korzennymi dodatkami, czekoladowe figurki oraz wiele innych belgijskich smakołyków.

Tegorocznymi nowościami wśród naszych produktów są bombonierki w kształcie serc inspirowane iście zimową piosenką „All I want for Christmas is You”, bombonierki Premium Elegance w kolorze klasycznej świątecznej czerwieni, kuferki Ribbon Box z belgijskimi specjałami w środku oraz torby prezentowe Gift Bags Red z wytłoczonymi świątecznymi elementami.

Większość naszych bombonierek można dowolnie spersonalizować poprzez dodanie wybranego przez siebie zdjęcia, grafiki lub tekstu życzeń. Takie prezenty stają się niepowtarzalne i wręczane są prosto z serca. Wszystkie bombonierki i zestawy prezentowe ozdobione są ręcznie wiązaną wstążką przez co nadają się od razu do wręczenia i nie wymagają dodatkowej oprawy.

We wnętrzu bombonier skrywają się belgijskie praliny, których mamy w kolekcji około 100. Praliny zachwycają perfekcyjnym wykonaniem, ciekawymi kształtami i kolorami oraz niepowtarzalnymi smakami – zarówno z nadzieniami owocowymi, alkoholowymi, marcepanowymi, praline jak i karmelowymi i orzechowymi. Wśród świątecznych kształtów pralinek znalazły się między innymi św. Mikołaj, choinki, bałwanki, reniferki i prezenciki.

Nasze Pijalnie Czekolady i Kawy również opanował świąteczny wystój oraz aromaty rozgrzewających napojów z Zimowego Menu. W kawiarniach można również nabyć słodkie prezenty dla najbliższych z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy Państwu, aby czas przygotowań do świąt był czasem wyjątkowym i magicznym, a same Święta Bożego Narodzenia były czasem rodzinnym pełnym radości, miłości i wspólnie spędzonego czasu przy choince i kolędach ☺

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sieci Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc: https://bit.ly/32gsIq6 oraz do sklepu internetowego www.mountblanc.pl

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz