Bożonarodzeniowa oferta dla firm

Personalizowane upominki firmowe stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Stanowią nie tylko formę prezentu dla pracownika lub kontrahenta, ale są także formą reklamy danej firmy. Przez logotyp na upominku firma staje się bardziej rozpoznawalna i na długo zapada w pamięci klientów. Wydaje się, że do świąt jest jeszcze sporo czasu, ale już teraz zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą i składania zamówień.

W nowym katalogu Boże Narodzenie 2021 prezentujemy całą gamę słodkich upominków skrojonych z myślą nawet o najbardziej wymagających klientach. Dopasujemy prezent w zależności od potrzeb i przeznaczonego na niego budżetu. Aby upominek się wyróżniał, stosujemy personalizację, do której możemy zaliczyć: indywidualny nadruk, naklejkę, obwolutę, wstążkę z logo firmy, dołączony bilecik do zestawu lub uszlachetnienie niektórych fragmentów nadruku matowym lub błyszczącym lakierem UV.

W aktualnym katalogu zawarliśmy najchętniej kupowane produkty przez klientów w poprzednich latach z odświeżoną szatą graficzną. Nasi graficy stanęli na wysokości zadania, aby świąteczne grafiki umiliły każdemu ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia. Wśród naszych propozycji znalazły się między innymi: bombonierki zamykane na magnes z kolekcji Finesse i Box, wysuwane pudełeczka Delights i Elegance , okrągłe bombonierki Vintage, duże zestawy Gift Box z wyselekcjonowanymi winami oraz wiele innych pysznych propozycji.

Na szczególną uwagę zasługują dwa całkowicie nowe produkty, które dołączyły do naszej kolekcji. Jednym z nich są bombonierki Premium Elegance wyróżniające się głębokim kolorem czerwonym oraz okienkiem, przez które apetycznie prezentują się nasze belgijskie praliny. Drugim produktem są kuferki z kolekcji Ribbon Box kształtem przypominające torebkę prezentową wypełnioną naszymi specjalnościami. Kuferki prezentują się bardzo subtelnie i są świetne na prezent-niespodziankę, ponieważ zamykane wieczko nie zdradza tajemnicy zawartości środka.

Wszystkie bombonierki wyróżniają się nie tylko starannością wykonania, oryginalnymi nadrukami, ale przede wszystkim tym, co w sobie kryją. Pod wieczkiem każdej z bombonierek czekają na osobę obdarowaną najwyższej jakości belgijskie praliny w różnych smakach, kolorach i nietuzinkowych kształtach. Jesteśmy przekonani, że smak belgijskiej czekolady przypadnie do gustu każdemu i zachwyci nawet koneserów.

Link do katalogu bożonarodzeniowego znajdziecie Państwo tutaj: Katalog produktów Boże Narodzenie 2021, a w razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi konsulatami, którzy przygotują dla Państwa ofertą na słodkie upominki i odpowiedzą na wszystkie pytania. Ponadto, nasi graficy bezpłatnie przygotują wizualizację personalizowanego produktu, dzięki której łatwiej będzie można wyobrazić sobie Państwa logo, własny tekst lub grafikę na naszym produkcie. Z pewnością ułatwi to wybór produktu i podjęcie decyzji.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz