Christmas Gift Boxes

Święta tuż, tuż. To idealny czas na obdarowanie bliskich wyjątkowymi upominkami. Właśnie dlatego, specjalnie z myślą o szczególnych okazjach, oddajemy do Państwa dyspozycji niepowtarzalne zestawy prezentowe.

Gustowne, ozdobne pudełka w kolorze biało-czarnym. Każde z nich wypełnione starannie dobranym zestawem wyśmienitych belgijskich słodkości. W środku mogą znaleźć się zarówno bombonierki z przepysznymi pralinami, jak i gustowne woreczki z truflami, czekoladowe tafle oraz wiele innych łakoci, którym nikt się nie oprze.

Specjalnie dla Państwa skomponowaliśmy kilka gotowych zestawów, które zachwycają różnorodnością smaków. Oczywiście istnieje możliwość stworzenia własnej kompozycji. Ograniczeniem jest tylko pojemność opakowania. Nasi specjaliści z ogromną przyjemnością pomogą Państwu w doborze odpowiednich produktów, dopasowanych do budżetu oraz preferencji smakowych.

Christmas Gift Boxes to wyjątkowy upominek na wyjątkowe okazje. Różnorodność smaków oczaruje każde podniebienie i wywoła uśmiech na twarzy niejednego, czekoladowego łasucha.