Dzień Babci i Dziadka

W tym roku w kolekcji na Dzień Babci zagościły wzory kwiatowe w pastelowych kolorach oraz ulubione atrybuty każdej damy, takie jak kapelusze czy korale. Z kolei w kolekcji stworzonej dla Dziadków znaleźć można motywy takie jak między innymi fajka, krawat, wąsy czy okulary. Większość z naszych bombonier można dowolnie personalizować, to znaczy przesłać do nas wybraną grafikę, tekst czy wspólne zdjęcie, a my zajmiemy się resztą ☺ Nasi graficy dołożą wszelkich starań, aby efekt końcowy bombonierki był zdumiewający!

Wśród dużego wyboru bombonierek mamy między innymi pudełka z otwieranym lub wysuwanym wieczkiem, balotynki, drewniane szkatułki, torby prezentowe. Dużą popularnością cieszą się bombonierki w kształcie serca, we wnętrzu których można znaleźć również praliny w kształcie serc. Każdą bombonierkę ozdabiamy ręcznie wiązaną wstążką, przez co prezent nadaje się od razu do wręczenia i nie wymaga dodatkowej oprawy.

Jeżeli z jakiś powodów nie możesz osobiście spotkać się z Babcią lub Dziadkiem, to proponujemy wysyłkę bombonierki na prezent pod wskazany adres zamieszkania dziadków. Do przesyłek nie dołączamy żadnych dowodów zapłaty, za to możesz poprosić o specjalny bilecik z dedykacją lub krótkimi życzeniami ☺ Pełna oferta słodkich pomysłów znajduje się na www.mountblanc.pl

Pod pięknie zdobionymi bombonierkami znajdują się wykwintne w smaku i wyglądzie praliny belgijskie. Każda z nich to ręcznie dekorowane „dzieło sztuki”, które z pewnością zadowoli nawet największego konesera belgijskich łakoci. W naszej kolekcji jest około 100 różnych pralin z czekolady mlecznej, białej i deserowej oraz czekoladowe trufle i kandyzowane owoce w czekoladzie.

Innym pomysłem na uczczenie Dnia Babci i Dnia Dziadka może być wizyta w jednej z naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc: https://bit.ly/3zQmHNO i spędzenie wspólnego czasu przy pysznej kawie, czekoladzie, ciastku lub deserze. W ofercie mamy także sezonowe Zimowe Menu, w którym goszczą zimowe rozgrzewające smaki.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego! ☺

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz