Dzień Dziecka w Mount Blanc

Dzień Dziecka to święto, na które dzieci czekają się cały rok. Ulubione święto każdego z dzieciaków, ponieważ to właśnie w ten wyjątkowy dzień dzieci mogą spodziewać się wymarzonych prezentów, wielu atrakcji i niespodzianek. Aby ten dzień stał się niezapomniany dla każdej pociechy, Mount Blanc przygotowało kilka słodkich propozycji ☺

W naszych Pijalniach Czekolady i Kawy oraz w sklepie internetowym pojawiły się już bombonierki stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych, czekoladowe figury dla fanów elektroniki i majsterkowania oraz wiele innych ciekawych pomysłów na prezent dla dzieci.

Dziecięca kolekcja bombonier została zaprojektowana w żywych i wyrazistych kolorach. Można wśród niej znaleźć balotynki w jaskrawych barwach, różowe akcenty nadruku na prezentach dedykowanych dla dziewczynek oraz odcienie niebieskości i granatu na produktach skierowanych do chłopców.

Każdą bombonierkę i drewnianą szkatułkę można urozmaicić poprzez możliwość personalizacji. Dodanie zdjęcia, imienia dziecka lub własnego tekstu życzeń stwarza prezent unikatowy i niepowtarzalny.

Niezależnie od wyboru bombonierki, najważniejsze znajduje się wewnątrz niej! ☺ Są to oczywiście nasze ręcznie produkowane pralinki z czekolady belgijskiej. Charakteryzują się nie tylko wybornym smakiem, ale również oryginalnymi kształtami i kolorami. Najmłodsi mogą w bombonierkach znaleźć pralinki w kształcie rybki, pieska, żabki czy misia.

Dużą popularnością cieszą się także figury czekoladowe przypominające gadżety elektroniczne i narzędzia do majsterkowania. Należą do nich między innymi: piła, śrubokręty, pady do gier, myszka komputerowa lub karta płatnicza. Dla dziewczynek polecamy czekoladowy zestaw szminek do ust ☺

Zapraszamy także do naszych kawiarni, gdzie z okazji Dnia Dziecka czekać będą pyszne lodowe desery, orzeźwiające lemoniady, czekolady do picia, owocowe i warzywne soki i smoothie, ciasta i torty oraz wiele innych pyszności.

Mamy nadzieję, że Dzień Dziecka sprawi radość każdemu maluchowi i pozostanie długo w ich pamięci. Wszystkim Dzieciom życzymy samych najsłodszych chwil!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz