Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w słodkim wydaniu

Nie od dziś wiadomo, że kobiety mają słabość do słodkości, szczególnie jeżeli są to belgijskie pralinki ☺ Mężczyźni również nie pozostają dłużni tej zależności i równie często sięgają po coś słodkiego do przysłowiowej kawy ;) Jeżeli poszukujecie słodkich upominków, to dobrze trafiliście! W ofercie naszego sklepu internetowego, jak i w sieci naszych kawiarni znajdziecie wiele pięknych zestawów upominkowych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

W tegorocznej kolekcji bombonier na Dzień Kobiet znaleźć można wiele wzorów kwiatowych w pastelowych kolorach – delikatnych i subtelnych jak każda kobieta. Z kolei kolekcja stworzona na Dzień Mężczyzn to ciemniejsze kolory i zdecydowane nadruki charakterem kojarzące się z mężczyznami, jak na przykład samochody, motocykle, cygaro itd.

Wybór bombonierki może być trudny, ponieważ w naszej ofercie jest ich bardzo wiele ☺ Począwszy od małych balotynek, kończąc na wieloskładnikowych zestawach prezentowych ☺ Wszystko zależy od Waszych upodobań i budżetu, jaki chcecie przeznaczyć na upominek. Tak czy inaczej każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, a raczej w tym przypadku dla kobiety lub mężczyzny ;) Chociaż samemu sobie również można zrobić raz na czas małą przyjemność ☺

Z preferencji zakupowych naszych Klientów wynika, że najczęściej wybierają w naszym sklepie upominki personalizowane. I wcale nas to nie dziwi ☺ Bombonierka personalizowana, czyli ze zdjęciem, imieniem, szczególną datą, dowolną grafiką lub tekstem życzeń jest inna niż wszystkie pozostałe i staje się przez to niepowtarzalna. Właśnie taki prezent cieszy najbardziej. Prezent, który został stworzony i dopasowany pod konkretną osobę ☺

Przejdźmy do sedna sprawy, czyli do naszych wyśmienitych pralin! Niezależnie na jaki upominek się zdecydujecie, w środku każdego opakowania znajdziecie praliny wykonane z oryginalnej belgijskiej czekolady. Są one znane i cenione na całym świecie – również w Polsce jest wielu smakoszy ☺W naszej kolekcji znajduje się około 100 różnych pralin i kolekcja ta stale się powiększa. Praliny zachwycają wyglądem, bogatą kolorystyką i przede wszystkim swoim niepowtarzalnym smakiem. Wśród naszych pralin znajdziecie między innymi smaki takie jak: owocowe, karmelowe, marcepanowe, alkoholowe, praline, ganache i wiele innych ☺ Osobną rodzinką belgijskich słodkości są tzw. specjalności, wśród których znajdziecie czekoladowe trufle w wielu smakach, kandyzowane plastry pomarańczy w czekoladzie, wiśnie z likierem w czekoladzie, kandyzowane skórki pomarańczy w czekoladzie.

Jako że Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn dzielą tylko dwa dni – można je spędzić wspólnie w jednej z wielu naszych kawiarni zlokalizowanych w całej Polsce.Na miejscu każdego dnia czekają na Was pyszne desery, kawy, herbaty, czekolada do picia, lody, świeże koktajle, ciasta i pełna lada naszych pralin ☺Ponadto ciekawe propozycje znajdziecie również w sezonowym menu dopasowanym do obecnej pory roku.

Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy Wam podjęcie decyzji, na jaki prezent się zdecydujecie ☺ A my życzymy Wam słodkiego i udanego Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz