Dzień Nauczyciela

W ofercie słodkich podziękowań z okazji Dnia Nauczyciela znalazło się wiele ciekawych propozycji bombonier z możliwością personalizacji. Na każdym opakowaniu istnieje możliwość dodania własnego tekstu, zdjęcia klasowego lub każdej innej dowolnej grafiki. Wśród propozycji są również gotowe nadruki z symbolami przyborów szkolnych lub przedmiotów nauczania.

Warte uwagi są bombonierki zamykane na magnes z kolekcji Box lub Finesse, drewniane szkatułki w dwóch wersjach kolorystycznych i wielu rozmiarach, wielokolorowe balotynki oraz wiele innych produktów, które znajdziecie Państwo w sieci Pijalni Czekolady i Kawy „Mount Blanc” oraz w sklepie internetowym www.mountblanc.pl

Ciekawą propozycją są także figury czekoladowe w różnych kształtach do złudzenia przypominające prawdziwe przedmioty, takie jak między innymi: aparat fotograficzny, rakiety tenisowe, myszka komputerowa, szminki do ust oraz wiele innych przedmiotów.

Wnętrze bombonierek wypełniają praliny z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Ten widok zwiastuje nie tylko pyszny smak, ale także cieszy oko, ponieważ praliny są w niepowtarzalnych kształtach i kolorach. Spośród ponad 100 rodzajów pralin z pewnością każdy odnajdzie swój ulubiony smak.

Pomysł na czekoladowy upominek może być świetną alternatywą do wręczenia kwiatów czy książki. Może być także dodatkiem do innego prezentu. Mamy nadzieję, że nasze produkty wywołają radość na twarzy każdego Nauczyciela i sprawią, że święto Dnia Nauczyciela stanie się wyjątkowe ☺ Wszystkim Nauczycielom życzymy wielu sukcesów zawodowych, zdolnych uczniów oraz samorealizacji, a uczniom życzymy wspaniałych nauczycieli, którzy będą sprawiać, że świat nauki stanie się Waszą pasją.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz