Dzień Szefa

Bycie Szefem w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. To nie tylko przywileje, ale przede wszystkim obowiązki wymagające ciężkiej pracy i poświęcenia. To odpowiedzialność za firmę, za pracowników, za płynność finansową… Jak wiadomo, jeśli firma ma sprawnie funkcjonować, to niezbędna jest dobra atmosfera i dobra komunikacja między Szefostwem i pracownikami.

W Dniu Szefa w wielu firmach pracownicy starają się zrobić swoim przełożonym miłą niespodziankę. Mount Blanc przygotowało z tej okazji specjalnie zaprojektowane nadruki zarówno dla Szefów, i jak Szefowych ☺ W ofercie znaleźli się karykaturalni superbohaterowie stylizowani na szefa wszystkich szefów w różnych odsłonach. Każdy nadruk można dowolnie modyfikować lub przesłać swoje wybrane zdjęcie lub grafikę oraz wstawić dowolny tekst. Taki personalizowany produkt zyskuje na wartości, ponieważ staje się unikatowy! Wybór bombonier jest ogromny i z pewnością znajdzie się coś dla każdego Szefa. Jeżeli szukacie czegoś z najwyższej półki – koniecznie wybierzcie drewnianą szkatułkę. Szkatułki dostępne są w wielu rozmiarach oraz w dwóch wersjach kolorystycznych. Na wieczkach szkatuł wykonujemy nadruk lub grawerunek.

Nie ważne czy zdecydujecie się podarować swojemu Szefostwu dużą bombonierkę, małą balotynkę czy drewnianą szkatułę – wszędzie znajdziecie pyszne praliny wykonane z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Na chwilę obecną nasza oferta pralin liczy około 100 rodzajów, więc z pewnością każdy wśród nich odnajdzie swój ulubiony smak! ☺ Praliny zachwycają nie tylko wyjątkowym smakiem, ale również swoim wyglądem i oryginalnymi kształtami.

Czekoladowym prezentem bardziej z przymrużeniem oka mogą być figury czekoladowe. Wśród nich znajdują się między innymi czekoladowa buteleczka whisky, czekoladowy zestaw szminek do ust, rakiety tenisowe, buteleczka szampana i wiele innych ciekawych przedmiotów. W wielu przypadkach czekoladowe przedmioty z naszej oferty mogą pokrywać się z hobby lub upodobaniami Waszego Szefa ☺

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.mountblanc.pl lub w sieci Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz