Jesienne menu w Pijalniach Mount Blanc

Od 28 września we wszystkich naszych Pijalniach Czekolady i Kawy wprowadzamy nowe menu jesienno-zimowe. Oferujemy gorące czekolady: deserowe, mleczne i białe (zrobione z belgijskiej czekolady), kawy z pysznymi dodatkami (np. z piankami Marshmallow czy karmelem), lemoniady na ciepło oraz desery lodowe. Powtórnie w menu pojawiają się herbaty z korzennymi dodatkami, lecz tym razem w zupełnie nowej odsłonie. W tym sezonie nasi Klienci będą mogli skosztować herbatę z konfiturą pomarańczową i cynamonem, herbatę gruszkowo-imbirową, herbatę z sokiem malinowym i pomarańczą, i klasyczną herbatę z miodem, cytryną i goździkami.

Lemoniady na ciepło rozpieszczą podniebienie w trakcie jesiennych wieczorów. Tej jesieni w ofercie kawiarni Mount Blanc znalazły się trzy nowe lemoniady: cytrusowo-korzenna z kardamonem, pomarańczowo-imbirowa i lemoniada z malinami, wszystkie sporządzone na bazie świeżo wyciskanego soku z pomarańczy.

Interesujące zarówno dla dzieci i dorosłych mogą okazać się nasze najnowsze desery lodowe – tym razem w ofercie pojawił się deser czekoladowy z prażoną gruszką w cynamonie oraz deser pistacjowy z jogurtem i malinami.

Wszystkie produkty z nowej oferty utrzymane zostały w jesiennym klimacie. Są rozgrzewające, pachnące, podane w elegancki sposób. Kosztowanie tych specjałów to prawdziwa przyjemność. W ofercie jesienno-zimowej znalazło się 15 nowych propozycji.

Najnowszych produktów z menu jesiennego po prostu trzeba spróbować. Mamy nadzieję, że zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane podniebienia i przyjemnie rozgrzeją w chłodniejsze, jesienne oraz zimowe dni. Serdecznie zapraszamy do naszych Pijalni Czekolady i Kawy, gdzie każdy może skosztować naszych nowych propozycji. Będą dostępne do końca zimy.

Całe menu jesienno-zimowe można znaleźć tutaj: https://mountblanc.pl/strona/66/menu-jesienno-zimowe

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz