Nieprzeciętny prezent na Dzień Nauczyciela

W dniu 14 października przypada Dzień Nauczyciela, zwany inaczej Dniem Edukacji Narodowej. W ten dzień w szkołach i innych placówkach oświatowych odbywają się zazwyczaj uroczyste akademie, przedstawienia, wręczanie nagród nauczycielom i inne wydarzenia. To dzień, w którym możemy podziękować za trud włożony w przekazanie wiedzy naszym dzieciom i kiedyś także nam. Wielu zastanawia się jaki prezent zorganizować dla nauczycieli przed ich świętem. Całkiem dobrą propozycją jest podarowanie bombonierki z wyjątkowo aksamitnymi w smaku czekoladkami belgijskimi. Taki prezent uprzyjemni nauczycielowi wolną chwilę po dzwonku na przerwę.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy ciekawe propozycje bombonierek, od małych - symbolicznych, po duże bomboniery z kilkudziesięcioma pralinami. Standardowo czekoladki są pakowane w ozdobną bombonierkę lub balotynkę (ozdobny kartonik), jest także możliwość umieszczenia ich w drewnianych szkatułkach z naturalnego drewna.

Czekoladowe figurki to także ciekawa propozycja i alternatywa dla tradycyjnego kwiatka, szczególnie jeśli uczniowie znają zainteresowania czy hobby nauczyciela. Czekoladowe myszki, narzędzia czy smartphone z pewnością zaskoczą obdarowanego tym najważniejszym dniu w roku.

Aby dodatkowo docenić nauczyciela, proponujemy spersonalizowanie prezentu. Na bombonierce można umieścić dowolne życzenia, kolorowe zdjęcie klasy albo nauczyciela, lub inne grafiki wiązane na przykład z nauczanym przedmiotem.

Bombonierkę z nadrukiem można dodatkowo zapakować w torbę ozdobną. Tak przygotowany prezent wygląda wyjątkowo, jest elegancki i z pewnością sprawi, że na buzi obdarowanej osoby zagości uśmiech.

W tym szczególnym dniu Panie i Panowie Przedszkolanki również zasługują na uznanie ze strony rodziców oraz dzieci. Pamiętajmy, że są oni wyjątkowo ważni, bo dbają o wczesną edukację najmniejszych pociech, które dopiero rozpoczynają przygodę z nauką i zdobywaniem wiedzy.

Prezenty z okazji Dnia Nauczyciela prezentujemy tutaj: https://mountblanc.pl/kategoria/188/dzien-nauczyciela

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz