Nowa kolekcja z okazji Chrztu świętego

Chrzest Święty, to ważny dzień zarówno w życiu rodzica, jak i dziecka. Pierwszy z chrześcijańskich sakramentów w jakim człowiek uczestniczy. Dla katolików chrzest jest najistotniejszym sakramentem, ponieważ umożliwia przyłączenie się do wspólnoty Kościoła katolickiego. Dlatego, w ten znaczący dzień, powinniśmy mieć przy sobie bliskie nam osoby, bo chcemy się z nimi dzielić tym co dla nas wyjątkowe. Też możemy zadbać, aby podarować im coś wyjątkowego. Przychodzimy z pomocą!

Czy to ślub, komunia, a nawet zwykły grill z przyjaciółmi, gości trzeba jakoś poinformować – zaprosić. A gdyby tak wysłać zaproszenia z niespodzianką? Wszyscy uwielbiają czekoladę. Naukowo jest potwierdzone, że poprawia nastrój i jest doskonałym podarunkiem. W związku z tym mamy idealną propozycję. Czekoladowe zaproszenia! Zawierają 8 wyjątkowych pralin oblanych belgijską czekoladą. Różne smaki, różne kształty i wszystkie pozytywnie zaskakują swoimi atutami. Pudełko ozdobione jest grafiką na wieczku i mamy dla dwie propozycję. Jedną bardziej elegancką, drugą zaś nieco mocniej ilustracyjną. Jednakże, obie mają możliwość personalizacji, gdzie dodajemy własne zdjęcie oraz tekst z podstawowymi informacjami odnośnie wydarzenia. Wyjątkowe zaproszenie które zachwyci każdą obdarowaną osobę.

Jak już zaprosiliśmy gości, wszystko odbyło się zgodnie z planem, rodzice, uczestnicy i oczywiście maluszek, są zadowoleni, przychodzi moment, aby się pożegnać. Warto w tym momencie podziękować swoim najbliższym za obecność w uroczystości. Tu też przychodzimy z pięknymi, większymi, bądź mniejszymi bombonierkami, które możemy wręczyć w ramach podziękowań.. Pudełeczka zawierają od 2 do 6 wyjątkowych pralin w białej, deserowej oraz mlecznej czekoladzie. W zależności od tego jaką chcemy zawartość oraz grafikę, do wyboru jest, aż 10 różnych opakowań. I na wszystkich jest możliwość dodania spersonalizowanego tekstu – dodając imię dziecka oraz datę, a nawet zdjęcie.

Ale czy goście nie mogą przynieść czekoladek w ramach prezentu? Oczywiście, że mogą. Do złotego łańcuszka dla dziecka, można dodać bombonierkę dla rodziców, którzy z pewnością ucieszą się ze słodkiego podarunku. I tu również mamy kilka możliwości opakowań. Różnią się wielkością, grafikami, kolorami, wszystko, aby każdy mógł znaleźć to co mu się spodoba. W pudełeczkach jak zawsze znajdują się wyjątkowe praliny, których smak i wygląd, cieszy kubki smakowe oraz oko.

Serdecznie zachęcamy do zamawiania słodkich zestawów, które sprawią radość każdemu, kto uczestniczy w tym wyjątkowym dniu. Spraw, by to spotkanie przyniosło niezapomnianą radość i cudowne chwile... i trochę słodkości :)

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz