Nowa kolekcja z okazji Dnia Chłopaka

W naszym sklepie online pojawiły się właśnie nowe, ciekawe produkty, a wśród nich absolutna nowość i prawdziwa gratka dla miłośników gier komputerowych – zestaw dwóch czekoladowych padów zapakowanych w kolorowe pudełko z napisem PLAY! Prezent idealny dla każdego mężczyzny który uwielbia spędzać długie godziny grając na PS lub Xbox.

Z okazji święta wszystkich mężczyzn przygotowaliśmy wiele ciekawych, nietuzinkowych propozycji – czekoladowy śrubokręta, piła, klucz, myszka komputerowa, smartphone czy karta kredytowa ucieszą w tym roku nie jednego mężczyznę.

Prezentem mogącym zrobić duże wrażenie dla chłopaka, męża, czy narzeczonego, będzie też elegancka bomboniera w kształcie serca, z własną dedykacją i pralinkami serduszkami w środku. Prezent pełen miłości i słodyczy jednocześnie.

Dla kolegów z pracy polecamy eleganckie pudełeczka Ballotin – ciekawe, humorystyczne grafiki, możliwość wyboru wielkości pudełka i dodatkowo opcja spersonalizowania pudełka imieniem lub własnymi życzeniami. Znalezione rano na biurku pudełeczko z dedykowaną grafiką i napisem „Boski Andrzej” czy też „Niezłe z Ciebie ciacho Adam” z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i umili dzień.

Najnowsza kolekcja sprawdzi się dla najbardziej wymagających męskich gustów. Szukając idealnego i jak najbardziej trafionego prezentu na Dzień Chłopaka, warto zwrócić też uwagę na zestawy całoroczne z możliwością personalizacji. Umieszczone na bombonierce indywidualne życzenia, imię, czy też wspólne zdjęcie nada indywidualnego charakteru i sprawi, że wręczany prezent będzie zupełnie niepowtarzalny.

Całą kolekcję czekoladowych prezentów z okazji Dnia Chłopaka można zobaczyć tutaj: https://mountblanc.pl/kategoria/163/dzien-chlopaka

Adresy sklepów stacjonarnych w których dostępne są zestawy prezentowe oraz belgijskie praliny: https://mountblanc.pl/strona/22/lista-pijalni

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz