Oferta dla Firm – katalog świąteczny 2020.

Prezenty z logo firmy to już absolutny must have dla większości firm. W obecnych czasach upominek firmowy wręczany kontrahentom, klientom czy też pracownikom spełnia jednocześnie funkcję prezentu jak i gadżetu reklamowego.

Znamy naszych Klientów i wiemy, że zależy im na to, aby prezenty wręczane nie tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia, ale także przez cały rok, na których zostanie umieszczone ich logo, były wyjątkowe, nietuzinkowe i przede wszystkim bardzo dobrej jakości.

W nowym katalogu Boże Narodzenie 2020 prezentujemy całą gamę słodkich propozycji prezentowych, które umilą niejedno wigilijne spotkanie firmowe. Święta to doskonały czas na zacieśnianie relacji z pracownikami, jak również okazja aby spotkać się z kontrahentami biznesowymi dla których nie mamy czasu w ciągu roku, aby spotkać się z nimi i wręczyć miły upominek.

Jesteśmy przekonani, że każdy Klient i miłośnik prawdziwej, wysokiej jakości belgijskiej czekolady, niezależnie od wysokości budżetu, znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Drewniane szkatułki z delikatnym grawerem świątecznym i logo firmy oraz życzeniami to propozycja dla tych, którzy cenią klasyczną elegancję. Każda belgijska pralinka zapakowana jest w osobną, papierową foremkę, a całość otula delikatny, elegancki, czarny pergamin.

W tegorocznej ofercie nowością są duże zestawy prezentowe zapakowane w eleganckie pudełka zamykane na magnes – Gift Box. Nowe opakowania dają nieskończenie wiele możliwości. Zawartość może być indywidualnie skomponowana dla każdego Klienta, w zależności od preferencji czy też ustalonego budżetu. W środku może znaleźć się kilka rodzajów belgijskich słodyczy, np. praliny, belgijskie perły, czekoladowe tafle z dodatkami, ziarna kawy w czekoladzie i kakao czy też pralinki z prawdziwymi likierami. Oprócz słodyczy w Gift Boxie mogą znaleźć się także wysokogatunkowe herbaty liściaste Ronnefeldt czy też wyselekcjonowane wina z Francji lub z Włoch. W odróżnieniu od tradycyjnych koszy prezentowych, w których zawartość często ulegaj uszkodzeniu podczas wysyłki, Gift Boxy idealnie przystosowane są do wysyłek kurierskich. Oczom obdarowanej osoby po otwarciu opakowania ukazują się idealnie ułożone i uporządkowane prezenty, które mogą być dodatkowo sygnowane logo firmy.

Dzięki różnych możliwościom personalizacji jakie posiadamy w naszej firmie, istnieje możliwość spersonalizowania każdego rodzaju zestawów jakie prezentowane są w nowym katalogu Boże Narodzenie 2020.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Nowy katalog Boże Narodzenie 2020 można obejrzeć oraz pobrać ze strony internetowej klikając TUTAJ.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz