Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to dzień, które dziecko pamięta całe życie. Jest to ważny dzień zarówno dla naszej pociechy, jak i całej rodziny. Chcąc umilić ten ważny i stresujący dzień dla dzieci, przygotowaliśmy słodką ofertę zaproszeń komunijnych, podziękowań dla gości za udział w uroczystości oraz bombonierek dla dzieci przystępujących po raz pierwszy do sakramentu.

Zaczynając przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej nie można zapomnieć o zaproszeniach dla gości, których chcielibyśmy zaprosić. Proponujemy Państwu zaproszenia inne niż wszystkie – bombonierkę z pysznymi belgijskimi pralinami w środku, a na zewnątrz personalizowany tekst zaproszenia, na którym może znaleźć się także zdjęcie dziecka  Takie zaproszenia cieszą się u nas bardzo dużą popularnością i zostają na długo w pamięci gości. Otrzymując takie zaproszenie nie sposób odmówić przybycia ;)

W naszej ofercie nie zapomnieliśmy także o samych dzieciach, które są przecież w tym dniu najważniejsze!  Jeżeli szukacie Państwo oryginalnego prezentu, to proponujemy różnego rodzaju personalizowane bomboniery i drewniane szkatułki. Na wieczku każdego z opakowań możemy umieścić dowolną treść i grafikę, datę komunii, a nawet zdjęcie dziecka. We wnętrzu nasza pociecha znajdzie odrobinę belgijskich słodkości, które zrekompensują stres doświadczony tego dnia i docenią cały wkład włożony w duchowe przygotowanie się do sakramentu. Często nasze opakowania służą potem do przechowywania swojego pierwszego zegarka w życiu lub innych rzeczy otrzymanych od rodziny w tym dniu. Staramy się, aby praliny w zestawach dla dzieci były jak najbardziej kolorowe i różnorodne, tak aby każde dziecko znalazło wśród nich swoją ulubioną pralinkę.

Na słodkie podziękowania dla gości biorących udział w uroczystości proponujemy na przykład niewielkie balotynki z kilkoma pralinkami w środku. Każdą balotynkę możemy dowolnie personalizować dodając do nadruku datę komunii, imię dziecka lub inną krótką treść. Taki słodki drobiazg pięknie prezentuje się na stole podczas uroczystości, ale także sprawia dużą radość gościom którzy przybyli.

Uwagę dzieci przyciągają również nasze czekoladowe figurki, które charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem i realistycznym odwzorowaniem prawdziwych przedmiotów. Mogą one stanowić doskonałe uzupełnienie innych podarunków w tym szczególnym dniu Pierwszej Komunii Świętej. Wśród figurek z czekolady znajdują się między innymi: pady do gry, sztabki złota, karty kredytowe, damskie torebki i wiele, wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą komunijnych upominków na naszej stronie internetowej www.mountblanc.pl oraz w sieci naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc, których lokalizacje znajdziecie Państwo w linku: https://bit.ly/3Ds1trk

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz