Pomysł na Walentynowy prezent

Prezenty na Walentynki powinny pokazać jak bardzo ważna jest dla nas druga osoba i jak silnym uczuciem ją darzymy. Dlatego świetnym pomysłem jest podarowanie czekoladek. Słodki prezent na święto zakochanych powinien być niebanalny i gustowny, zarówno smakowo jak i wizualnie. Musi być wyjątkowy. W naszej ofercie znajduje się wiele niezwykłych zestawów czekoladek, które zachwycą każdego niezależnie od wieku.

Zaprojektowaliśmy wiele wzorów bombonierek i pralinek z nadzieją, że trafimy jak najlepiej we wszystkie gusta. Czy to jednak oznacza, że nic nie można w nich zmienić? Wręcz przeciwnie! Dlatego też w sklepie internetowym Mount Blanc stworzyliśmy możliwość personalizacji naszych słodkich zestawów. Dzięki temu każdy może indywidualnie zaprojektować opakowanie na prezent dla swojej ukochanej czy ukochanego. Nie ważne czy jest to klasyczne opakowanie czy drewniana szkatułka, na życzenie Klienta udekorujemy je dowolnym napisem, życzeniami lub przesłanym zdjęciem.

Wygląd jest ważny jednak wszyscy wiemy, że najważniejsze jest wnętrze. I to właśnie wnętrze naszych bombonierek najbardziej zachwyca. Skrywa ono bowiem wiele czekoladowych niespodzianek. Najróżniejsze walentynkowe wzory i mnóstwo serduszek. Czerwone i białe serduszka, usta czy też tafle obsypane płatkami róż. Specjalnie dla Panów narzędzia majsterkowicza i pady do gry, z mlecznej, wyrazistej deserowej lub białej, belgijskiej czekolady.

W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia prezentu online. Każdy zestaw zostanie dostarczony prosto pod wskazany adres i na pewno sprawi odbiorcy wielką radość wywołany walentynkową niespodzianką.

Zachęcamy też do odwiedzenia w ten szczególny dzień naszych Pijalni Czekolady i Kawy. Na miejscu przygotujemy i podamy najwspanialszą belgijską czekoladę w różnych smakach i formach, od klasycznych deserów czekoladowych poprzez aromatyczne kawy, orzeźwiające owocowe herbaty i lodowe puchary. Do tego zapewnimy wspaniałą atmosferę i sprawimy, że ten walentynkowy wieczór będzie niezapomniany.