Przerażająco słodkie Halloween w Mount Blanc

Halloween to Amerykańskie święto duchów, które podobnie do Walentynek coraz częściej obchodzone jest też w Polsce. Na kilka dni przed ostatnim dniem października, wystawy sklepowe aż krzyczą kolorem pomarańczowy i czarnym. Można na nich zobaczyć wszystkie symbole związane z tym świętem: dynie, pająki, duszki, czarne kapelusze i pajęczyny.

akże u nas w sklepie online można zaopatrzyć się w produkty na Święto Duchów. Polecamy zapoznać się z naszą przerażająco pyszną kolekcją pralin, przygotowaną specjalnie na tą okazję. To nie tylko są bombonierki z nadrukowanym motywem Halloween, ale także urocze balotynki czy eleganckie czarne Boxy.

Każde opakowanie możemy spersonalizować, nadrukować dowolny tekst, umieścić wesołe grafiki, a nawet zdjęcia. Taki miły podarek rozchmurzy nawet największego smutasa. Może być także słodką niespodzianką, kiedy do Twoich drzwi zapukają dzieci i powiedzą: “Czekoladka, albo psikus!“ :)

Kolekcję zestawów z okazji Halloween można znaleźć tutaj: https://mountblanc.pl/kategoria/194/halloween

Czas w którym obchodzone jest święto Halloween to zazwyczaj czas, gdy za oknem robi się już zimno i nieprzyjemnie. Jest to więc dobra okazja aby złożyć wizytę w jednej z naszych Pijalni Czekolady i rozgrzać się jedną z naszych jesienno - zimowych propozycji. Gorąca, ciemna czekolada z rumem, jesienna herbata z korzenną konfiturą pomarańczową, czy malinowa, domowa lemoniada na ciepło to tylko wybrane propozycje, którymi można się rozgrzać w zimne, jesienne dni.

Adresy Pijalni Mount Blanc: https://mountblanc.pl/strona/22/lista-pijalni

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz