Słodka kolekcja z okazji Dnia Kobiet

Obchodzony na całym świecie Dzień Kobiet przypadający 8 marca to świetna okazja, aby docenić każdą kobietę słodkim upominkiem. Najlepiej w roli upominku sprawdzą się belgijskie praliny charakteryzujące się niepowtarzalnym smakiem i delikatnością.

Tematem przewodnim kolekcji są w tym roku motywy florystyczne, pastelowe barwy, a także kobiece atrybuty. Cała kolekcja inspirowana jest szeroko pojętą kobiecością – jest subtelna i delikatna, ale z charakterem.

Dzień Kobiet w Mount Blanc nie może obyć się bez bombonierek w kształcie serc, eleganckich bombonier Vintage, drewnianych szkatułek, wysuwanych pudełeczek Elegance z okienkiem, a także balotynek.

We wnętrzu tych wszystkich pudełeczek skrywają się pyszne belgijskie praliny w wielu smakach i niepowtarzalnych kształtach.

Na tę wyjątkową okazję każda kobieta zasługuje na spersonalizowaną bombonierkę z autorskimi życzeniami i zdjęciem. Jest to również świetny pomysł na upominek firmowy z logo firmy i miłymi życzeniami od pracodawcy dla kobiet.

Twoja kobieta interesuje się branżą beauty? Podaruj jej zestaw czekoladowych szminek do ust. A może jest miłośniczką nowinek technologicznych? Dla takich kobiet proponujemy czekoladowego smartphona. Te i inne figury czekoladowe oraz bombonierki z pralinami znajdują się w zakładce „Dzień Kobiet” na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/2KRwON8 oraz w sieci naszych pijalni Czekolady i Kawy: https://bit.ly/3iO8x7k.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz