Słodka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Bombonierki - idealny prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Przyjęcie pierwszej w życiu komunii to ważne wydarzenie duchowe zarówno dla dziecka przystępującego do sakramentu, jak i jego rodziny. Często zastanawiamy się nad tym, jaki prezent byłby odpowiedni z tej okazji oraz co chciałoby otrzymać dziecko. Okazuje się, że dzieci najbardziej lubią praktyczne prezenty, a ich zamiłowanie do słodkości daje tylko jedną odpowiedź – personalizowana bombonierka od Mount Blanc. Nic tak nie ucieszy dziecka, jak zestaw słodkich pralinek z najwyższej jakości belgijskiej czekolady.

Zestaw pralin jest uniwersalnym prezentem praktycznie na każdą okazję. Z racji tego, że Pierwsza Komunia Święta jest wydarzeniem wyjątkowym, proponujemy aby wybrać bombonierkę z możliwością personalizacji – z imieniem dziecka, ze swoim tekstem życzeń, z datą komunii lub ze zdjęciem pociechy. Taki upominek będzie niepowtarzalny, a w przyszłości będzie stanowił wspaniałą pamiątkę przypominającą ten ważny dzień.

W tegorocznej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju opakowania, w zależności od upodobań i budżetu. Oferujemy między innymi zamykane na magnes bombonierki Finesse i Box, balotynki w różnych rozmiarach, drewniane szkatułki, a także tegoroczną nowość – kolekcję opakowań Delights, czyli wysuwane pudełeczka. Na wszystkich rodzajach opakowań istnieje możliwość personalizacji nadruku oraz grawerunku na drewnianych szkatułach. Ponadto, każdy produkt zawiązujemy gustowną wstążką, która dodaje elegancji bombonierce i jest gotowa do wręczenia. Każde z opakowań świetnie nadaje się również jako podziękowanie dla gości komunijnych.

Wnętrze bombonierek wypełniają różnej maści praliny belgijskie w nietuzinkowych kształtach, kolorach i smakach. Staramy się trafić w gusta naszych najmłodszych klientów i kompletować zamówienia tak, aby były jak najbardziej kolorowe i różnorodne. Z pewnością każde dziecko znajdzie w nich swoją ulubioną pralinkę.

Ciekawą alternatywą do pralin w bombonierkach są czekoladowe figury, które wiernie odwzorowują realistyczne przedmioty. Wśród nich są na przykład czekoladowe tablety, smartphony, pady do gier, myszki komputerowe lub kolorowe szminki do ust. Super prezentem może być także czekoladowa karta kredytowa symbolizująca powodzenie w sprawach finansowych dla obdarowanego dziecka ☺

Mamy nadzieję, że nasza oferta komunijna sprosta Państwu oczekiwaniom, a słodkie podarunki bez względu na formę i wielkość przypadną do gustu nie tylko dzieciom.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz